• resmi ilanlar

Ekmeleddin İhsanoğlu, Tanju Özcan hakkında suç duyurusunda mı bulunuyor?

2014-08-10 13:00:00

Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nun oy pusulalarının fotoğraflarını çekenler hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

 

Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu sabah saatlerinde İstanbul'da oyunu kullandı. Oy kullanma işlemi sonrası gazetecilere açıklamada bulunan Ekmeleddin İhsanoğlu, “Biz burada seçimle siyasetle ilgili bir şey söylemeyeceğiz. Kampanya adaletsiz eşitsiz şartlarda yürütüldü. Ama biz milletimizin sağ duyurusundan eminiz. Bizim temennimiz seçimin suhuletle dürüstlük içerisinde yürütülmesinde. Ancak sabahleyin aldığımız haberlerde, bazı sandık kurullarında, sandık görevlilerinin alı koymadıklarını ve bazı vatandaşlarımızın seçmenlerin pusulayı mühürledikten sonra fotoğraflarını çektiklerini, arkadaşlarımız kaydetmiş. Biz bunlar için suç duyurusunda bulunacağız” dedi.

Ekmeleddin İhsanoğlu’nun bu açıklamaları sonrası, Bolu’da oy kullanan ve kullandığı oyu cep telefonu ile fotoğraflayarak, görüntüyü sosyal paylaşım sitesi Twitter aracılığıyla takipçileriyle paylaşan Tanju Özcan'ı akıllara geldi. Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nun hakkında suç duyurusunda bulunacağı isimler arasında Özcan’ın da yer alması bekleniyor.

 

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • şaban gülbaş  (10.08.2014 17:50:21)

  Sayın vekil bu shovları çocuksu hareketleri bırakın.bugün yanınıza il başkanınınzı ilçe başkanınızı alıpta sandıkları gezseydiniz daha inandırıcı olurdunuz.partiyi bitirdiğiniz gibi kendinizide bitiriyosunuz.farkındamısınız.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit