• resmi ilanlar

Bak sen şu ünlü aktörün yaptığına!

2014-08-26 20:00:10

Marka Şehir Bolu ve Uluslararası Köroğlu Festivali’nde Bolu’daki hayranlarıyla buluşması beklenen Yeşilçam’ın ünlü aktörü Fikret Hakan, akıllara durgunluk verecek bir gerekçeyle kararından çark etti. Ünlü aktörün hayranlarını hayal kırıklığına uğratacak yaklaşımı karşısında Bolu Belediyesi de gereken resti çekerek, Hakan için yapılan daveti iptal etti.

Haber: Mehmet KORKUSUZ

Bu yıl 2.’si düzenlenecek olan Marka Şehir Bolu ve Uluslararası Köroğlu Festivali için geri sayım sürüyor. Festival programında birçok etkinlik programda yer alırken, Cuma günü saat 16:00'da Türk sinemasının iki ünlü ismi Türkan Şoray ve Fikret Hakan’ın Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde Bolu’daki hayranlarıyla buluşacakları açıklandı.

Ancak Yeşilçam’ın iki ünlü unutulmaz yıldızını görecek olmanın sevincini yaşayacak Bolu’daki Yeşilçam tutkunları için dün üzücü bir gelişme yaşandı. Yeşilçam’ın yakışıklı ünlü aktörü Fikret Hakan, siyasi görüşlerini ön planda tutarak, Bolu’daki hayranlarını üzecek bir karara imza attığı öğrenildi. Hakan’ın festivali düzenleyen Bolu Belediyesi’nin yönetiminin Ak Partili oluşunu gerekçe gösterdiği ve daha önce Ak Partili belediyelerden hiçbirinin organizasyonlarına katılmama prensibini bu davette de sürdürerek, Bolu ziyaretine sıcak bakmadığı öğrenildi. Yeşilçam’ın ünlü aktörünün bu isteksiz yaklaşımına Bolu Belediyesi yönetimi de tavizsiz bir yaklaşımla karşılık verdi. Belediye yönetiminin hayranları tarafından da tepkiyle karşılaşacak bu yaklaşım karşısında, Hakan’a bildirimde bulunduğu son ileti de davetin iptal edildiği bilgisine yer verildiği öğrenildi.

 

Yeşilçam’ın sultanı Türkan Şoray’ın ise bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Marka Şehir Bolu ve Uluslararası Köroğlu Festivali’ne katılarak, Bolu’daki hayranlarıyla buluşmayı sabırsızlıkla beklediği bildirildi. 

YORUMLAR  (Toplam 5 yorum)

 • cemal  (28.08.2014 10:46:25)

  caner bey değerlendirmenize bakış açınıza hayran kaldım :) oldu olacak tüm sanatçılarımızdan benzer yerinde kararlar bekliyoruz. düşünsenize cumhurbaşkanı bile atatürkçü yenilikçi çağdaş değil. bu insanları seçen cahil millet ne şarkıyı ne sinemayı ne sanatı hak ediyor. zaten sanattan sinemadan ne anlar bu cahiller. televizyona çıkmasınlar etkinliklere katılmasınlar birşey yapacaklarsa atatürkçü çağdaş aydın insanların halen sayıca fazla olduğu bölgelerle sınırlı tutsunlar yayın ve faaliyetlerini.. millet daha çabuk anlasın yaptığı yanlışı da pişman olsunlar.

 • CANER OCARA  (27.08.2014 19:46:59)

  ATATÜRK kuyu suyu için şehirde park falan olmasın 20. yüzyılda hala tek şeritli yollarda ilerleyin şehirleriniz de üniversite hava alanı olmasın hızlı trene geçiş yapmayın üçüncü dünya ülkesi olun mu demiş Atatürkçü düşünce bu mu? Atatürk Hayatta olsa Tayyip Erdoğanı alnından öper hep böyle devam et yiğidim derdi.

 • kaan  (27.08.2014 13:36:56)

  One minute. Daha Fikret Hakanı izlemem film ve dizilerde

 • yaren  (27.08.2014 10:37:42)

  Para Para Para!...Hayran mı dediniz :)), söz mü ? Heh heh heh..:)

 • caner ocar  (26.08.2014 21:21:25)

  Ben bir Bolulu olarak,Fikret Hakanın yaklaşımının çok doğru yerinde bir karar olduğunu düşünüyor ve onaylıyorum.Bolu halkının seçimine ve değerlerine saygı duyuyorum.ATATÜRK ülkesinde seçilen belediye başkanınında ATATÜRK çü ve onun ilkelerine bağlı,olan bir belediye başkanı olmasını bekler ve isterdim.Eskiden Bolu şehri ATATÜRK çü olduğunu biliyor ve gurur duyuyordum.Şimdi ise sadece seçim tercihlerine saygı duyuyorum.Çok yanlış seçim yapıldığının,umarım fazla gecikmeden farkına varırlarda,pişman olurlar.Eskiden,olduğugibi,ATATÜRK,ilkelerine,bağlı,sağduyulu,yenilikci,ilkeli olmalıdır.SLMLAR

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit