• resmi ilanlar

Sizden gelen yorumlar

2014-08-26 14:00:06

Bolu Express Gazetesi olarak okuyucu yorumlarını gazetemize taşıyoruz. Bolu ve Türkiye gündemini yakından takip eden okuyucularımızın paylaşmak istedikleri düşünceleri; gazetenin internet sitesinin ziyaretçi defterine kendi isimleri ile yazmaları yeterli olacaktır. Yayınlanan haberlere dair görüşleriniz ve değerlendirmeleriniz yine okuyucularla buluşacak. İşte Bolu Express’in okuyucu günlüğünün ayrıntıları!

Bolu Express Gazetesinde yayınlanan haberler ve ilgili haberlere gelen yorumlar şöyle:

 

Ünlü oryantal Bolu’da alışveriş molası verdi

Televizyon ekranlarının tanınan yüzü ünlü oryantal Asena, Bolu Dağı’ndaki Highway Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ndeki (AVYM) bir oyuncakçıda hediye alırken görüntülendi.

Dursun Yılmaz 

Üretim için kıvıranları hiç kimse hatırlamaz. Ben de bu tür haberlere acayip burun kıvırırım.

Süleyman İrvan öyle bir protestoya imza attı ki!

Bolu’nun Çele Köyü’nden çıkıp, bugün Türkiye’de tanınmış pek çok ünlü gazetecinin hocası konumundaki Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) İletişim Fakültesi Dekanı Bolulu Süleyman İrvan, ülke çapında dikkat çeken ilginç bir protestoya imza attı. İrvan, büyük yankı uyandıran protestosunun ayrıntılarını yaptığı telefon görüşmesinde Bolu Express Gazetesi’ne de açıkladı.

Dursun Yılmaz

Ve böylelikle iş yaptığımızı zannediyoruz. Canım memleketimde 60 Milyon insan diri diri mezar hayatı yaşıyor kimsenin umurunda değil.

Eltiler saç saça baş başa kavgaya tutuştu

Bolu’da iki elti arasında sözlü başlayan tartışma saç saça baş başa kavgaya dönüştü.

Dursun Yılmaz 

Halı çırpan eltilerin paralel evrene etkisi. Yazarınız Ayşe Kudu’yu bir kez daha takdir etmek lazım.

MSB, Bolu’daki hasarlı kamu binalarını tespit etti

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, aralarında Bolu’nun da bulunduğu bazı illerde depreme karşı hassas olduğu tespit edilen bakanlığa ait binaların yıkılacağını ya da binalarda güçlendirme çalışması yapılacağını açıkladı. Bakan Yılmaz’ın açıklamalarına göre, Bolu’da Milli Savunma Bakanlığı’na (MSB) ait 38 binada güçlendirme yapılacak.

Dursun Yılmaz 

Hasarlı binalardan ziyade hasarlı beyinleri onarmaya çalışsak daha hızlı yol alırız.

CHP’li vekile kepçeli gönderme

Bolu Belediyesi araç filosuna katılan dev kepçe için ilginç bir tanıtım yapıldı. Halkevi binası yıkımında kepçeye oturarak yıkıma engel olmaya çalışan CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’a göndermede bulunarak kepçeye çıkan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Eylem yapanlar da bu kepçeyi rahatlıkla kullanabilecek. Diğer kepçelere sığamadıkları zaman bu kepçeye toplu halde binsinler. Kepçe içinde poz verenlerin artık ailecek resim çektirebilecekleri bir kepçeleri var” dedi.

Erol Özak

E kepçede öyle poz verilmez böyle poz verilir anlayana

Öznur 

Alaattin efendi sen ailecek poz vermişsin zaten.... Eksik olanları da çağırsaydın.

Comolokko 

Komik seni. Esprimi yapmış joker afferim sana. Ama bu joker olmamış tokatlamak lazım bunu.

Ne oldu

Tanju Bey kepçeye çıktı şov yaptı sonra kayboldu halkevi kurtuldu mu hayır, son seçimde ilçeyle beraber çalıştı mı hayır, çalışan ile laf söledi mi evet, MV seçimlerinde ortaya çıkar partiyi karıştırmaya devem eder, ince kazanamazsa güle güle sana şarkısını dinler. Birde vekilliği tek başına kazanmadı ilçe ve ilin özverili çalışmasıyla kazandı, tek kişilik kahraman yapmayın.

Hurşit Sönmezsoy 

Tanju özcan tek yaptığı Show. En son halkevi kongresinde Atatürk büstü yok diye kongreyi terk etti.oysaki tam karşısında Atatürk’ün kabartma posteri duruyordur. Dozerin üzerine çıkıp show yaptı acaba şimdi halkevi nerede ne yapıyor biliyor mu.

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit