• resmi ilanlar

Zahteroğulları milli zaferi kutladı

2014-08-29 00:00:02

...

Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Vali Zahteroğulları, yazılı mesajında şu ifadeleri kullandı: “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde gerçekleştirilen 30 Ağustos Zafer Bayramının 92. Yıldönümünü büyük bir heyecan ve gururla kutluyoruz.

Türk Ulusu 30 Ağustos Zaferiyle varlığına ve bölünmez bütünlüğüne göz dikenlere karşı tarih boyunca büyük mücadeleler vererek, en ağır darbeyi indirmiş, yaptığı örnek savaşımla başka uluslara da yol göstermiş, milletiyle birlik ve dayanışma anlayışıyla dünyada saygınlık kazanmıştır.

Şanlı Türk Tarihinin emsalsiz zaferlerinden birisi olan ve Türk milletinin kaderini değiştiren 30 Ağustos Zaferi Türk’ün asla yenilmeyeceğini göstermiş, Yüce Atatürk’ün bağımsızlık hareketini başarıya ulaştırmış, demokratik ve çağdaş Cumhuriyet’in kurulmasının yolunu açmıştır.

Bugün millet olarak en önemli görevimiz, üstün bir azim ve gayretle Türkiye’yi daha ileriye götürmek, ülkemizin dünyanın en güçlü demokratik ülkeleri arasında yer almasını sağlamaktır.

 

Bu düşüncelerle 30 Ağustos Zafer Bayramının 92. Yılını en içten duygularla kutluyor; İstiklal Mücadelesinin Önderi, Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve O’nun silah arkadaşlarını, tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.”

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit