• resmi ilanlar

Sizden gelen yorumlar

2014-09-09 14:00:06

Bolu Express Gazetesi olarak okuyucu yorumlarını gazetemize taşıyoruz. Bolu ve Türkiye gündemini yakından takip eden okuyucularımızın paylaşmak istedikleri düşünceleri; gazetenin internet sitesinin ziyaretçi defterine kendi isimleri ile yazmaları yeterli olacaktır. Yayınlanan haberlere dair görüşleriniz ve değerlendirmeleriniz yine okuyucularla buluşacak. İşte Bolu Express’in okuyucu günlüğünün ayrıntıları!

Bolu Express Gazetesinde yayınlanan haberler ve ilgili haberlere gelen yorumlar şöyle:

Genç siyasetçi ile dobra dobra CHP sohbeti

Yerel seçimden Kurultay seçimine, aday belirlemeden parti içi çatışmalara kadar sık sık gündeme gelen CHP Bolu İl Teşkilatında dengeler değişmeye devam ediyor. Kurultay sonrası Muharrem İnce’ye destek veren bir Tanju Özcan ve Kılıçdaroğlu’na yakın bir Mehtap Mısırlıoğlu tablosu ile yeniden eleştirilen CHP ile ilgili en ayrıntılı değerlendirme ise yine CHP’li bir siyasetçiden geldi. Hayatına İzmir’de devam etme kararı alan CHP İl Sekreteri Çağlar Akay, CHP’nin bugün içinde bulunduğu konumu Bolu Ekspres’e anlattı.

düzgün düzgün 

şimdi çocuğun yaptığı eliştirilere yanıt versemmi vermesemmi diye çok düşündüm ama gerçek anlamda kanıma dokunan yerler oldu, sevgili çocuk, eski tüfekleri hepimiz çok seviyoruz ama şimdi desemki hadi gençlik kolları başkanı biriniz olun desek 1 sanıye düşünmeden kabul ederler, mehtap hanımın seçimi kaybetme nedenlerinin bir kısmını açıklamışsın ama bir çoğunu anlatmamışsın yani objektif olmamış ve aynayla yüzleşmemişsiniz, gelelim umutu sıvazlamana, aynı makamı bende kullandım , gençlik kollarının herzaman parti içinde taraf olmasına karşıyım, ayrımcılık yapmasına karşıyım, adaydan çok adaycı

salih 

Kelimeler, cümleler, çok derin anlamı olduğu düşünülen ağdalı ifadeler

umudumun ışığı 

bu partideki insanların

Neresini düzelteyim! 

Bu anlattıklarının

Bolu’da Gagavuz Kültürü tanıtıldı

Anadolu Kültür Günleri kapsamında ‘Gagavuz Kültürünü’ yakından tanımak için düzenlenen konserler Bolu halkı tarafından büyük ilgi gördü. Kent Meydanı’nda bulunan etkinlik sahnesinde düzenlenen konserlerde ‘Düz Ava Şarkı ve Dans Topluluğu’ ve ‘Elegiya Kemancılar Topluluğu’ Bolululara unutulmaz bir akşam yaşattı.

MUHSİN 

Merkez nüfusu 2013 yılına göre 174.687. olan vilayetimizde böyle bir konseri 150 kişinin seyretmesini hazmedemedim.Maalesef belediye tanıtım yapamamış, uyumuş.

PASSOLİG Kart Satışı Devam Ediyor

Bolu Atatürk Stadyumu'nda faaliyette bulunan gişelerde PASSOLİG Kart satışları devam ediyor.

köroğlu 

passolig iyi geldi ama niye bu kadar maç biletri 20 tl den satılmaya başlandı kısacası ayıp be yazıklar olsun başka şehirlerlerde bırakın 20 tl yi yeri geldiği zaman 1 tlden veriyor. o zaman devam ederse maçlarda sinek avlarsanır.takıma destek ve ateşliyecek olan seğircidir. Destek

Mutluluğa ‘Evet’ dediler

Ak Parti Bolu Milletvekili Avukat Fehmi Küpçü’nün danışmanlarından Emre Özdemir, Konya Milletvekili Mustafa Akış’ın danışmanlarından İlayda Altıntaş ile dünya evine girdi.

recep dalkıran 

 

emrecığim ömürboyu mutluluklar dilerim.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit