• resmi ilanlar

Sizden gelen yorumlar

2014-11-23 10:00:06

Express Gazetesi olarak okuyucu yorumlarını gazetemize taşıyoruz. Bolu ve Türkiye gündemini yakından takip eden okuyucularımızın paylaşmak istedikleri düşünceleri; gazetenin internet sitesinin ziyaretçi defterine kendi isimleri ile yazmaları yeterli olacaktır. Yayınlanan haberlere dair görüşleriniz ve değerlendirmeleriniz yine okuyucularla buluşacak. İşte Bolu Express’in okuyucu günlüğünün ayrıntıları!

Baysal Ailesi’nin yaptırdığı okulda inceleme

Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ile birlikte, Çıkınlar Mahallesi’nde yapımı devam eden Anaokulun da incelemelerde bulunarak son durumu hakkında bilgiler aldılar.

Nur 

Allah İzzet Babadan da Ahmet Baysaldan da bin kere razı olsun. Türkiye’deki bütün zenginler onların yaptığı hayırları yapsaydı; Türkiye gelişmiş bir ülke olabilirdi.

“Ak Parti’nin hedefi 3’te 3” dedi ve ekledi

Ak Parti İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, partisinin Yeniçağa İlçe Kongresi’nde yaptığı konuşmada, genel seçimlerde Bolu’dan parlamentoya Ak Partili 3 milletvekili göndereceklerine inandıklarını söyledi. Yaşanacak bir kaybın dahi kendilerine büyük vebal yükleyeceğini savunan Coşkunyürek, “O vebalin altında kalmamak için bu kongrede aldığımız karar ve taşıdığımız heyecanla canla başla çalışıp, büyük gayret göstereceğiz” dedi.

Hamzabeyli 

Özgürlük içinde kalkınma adına güzel bir bakış açısı güzel bir konuşma Tebrikler Coşkunyürek tebrikler Uğur Şahin

Mehmet 

3 te 3 yapmak için her hangi bir çabaya gerek yok ;bunu diğer partiler zaten sağlıyor.Sizin bundan sonra 4 te 4 veya 5 te 5 yapmanız lazım.

Bolu14 

Soma ve Ermenek ten gelen kanlı kömürleri ve yanlarına birer torba makarnayı şimdiden dağıtmaya başlarsanız üç te üç yaparsınız. Buna eminim.

Cadde polemiği bitmiyor

Dörtdivan’daki caddeye Yüksel Coşkuyürek Caddesi isminin verilmesi kararının MHP’li üyelerin de imzası ile gerçekleştirildiğini Ak Parti Dörtdivan İlçe Başkanı Şahin Serin belgelerle açıkladı.

Gocabolulu 

Goca goca ademler neler yapıyor neler konuşuyor... Hizmet anlayışınız vizyonunuz bu kadar mı yani. Yüksel Coşkunyürek’i bu kadar çok seviyorsanız anlarım ama sokağa caddeye adını vereceğinize çocuğunuza verin adını...

Harun

Öncelikle buradan bütün siyasileri kınıyorum. Şimdi gelelim konuya sangi bu cadde isim değiştirme önergesini MHP liler vermiş gibi izlenim bırakmaya çalışıyor AKP ilçe başkanı ve belediye başkanı herkes gerçeği biliyor hoplayıp zıplayıp durmayalım yanlışlıktan da dönmek bir erdemliktir hatanızı kabul edin inanmayacaksınız ama bir AKP li olarak utanç duyuyorum sizlerden yeter kına geldi artık uzatmayın ve Dörtdivanımız için çalışmaya başlayın kış geldi projeniz yok ortalıkta ne yaptığını bilmeyen bir yönetim gibi saldırıp durmayın artık. Saygılar

Sanayi Projesi sil baştan

3 yıldır sürüncemede kalan Bolu Büyük Sanayi Projesi, Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları’nın da araya girmesiyle sil baştan ortaya konuldu. Proje ile ilgili Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nda esnaflarla düzenlenen toplantıda Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, “Lütfen bu zamana kadar size söylenen her şeyi unutun. Bugün burada konuşulanlar ne ise ben onun arkasında duracağım” dedi. Ayrıca BESOB Eski Genel Sekreteri tarafından zimmetine geçirilen 726 bin TL’nin de yine BESOB tarafından yerine konulacağı ifade edildi.

Timuçin Esen 

 

Toplantıya katıldım görüşüm çok güzel bir bilgilendirme toplantısı oldu plan proje çok güzel bu işin içinde ve yanında olan elini taşın altına koyan herkese minnettarız bizzat sayın valim ve belediye başkanıma teşekkür ederim. İnşallah en kısa zamanda dükkanlar teslim edilir ve düzenli bir sanayi sitesinden istifade ederiz.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit