• resmi ilanlar

Yazı İşleri Müdürleri Bolu’da toplandı

2014-11-28 00:00:02

...

Afetlere daha hazır bir toplum olmak ve afet sonrası yaşanacak sıkıntıları en aza indirmek için hazırlanan Türkiye Afet Müdahale Planı’nın yereldeki çalışmaları devam ediyor.

Daha önce İl Müdürleri ve Hizmet Grubu Ana Çözüm Ortaklarının bilgilendirildiği toplantılardan sonra İlçe Kaymakamlıklarının ve Belediyelerinin Yazı İşleri Müdürleri ile de Bolu Afet Müdahale Planı(BAMP) hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

İl AFAD Müdürlüğü eğitim salonunda gerçekleşen toplantıda Şube Müdürü İbrahim Sarıdoğan katılımcıları: Planın genel çerçevesi, Hazırlık aşamaları, Afet müdahale seviyeleri, Destek iller,  Hizmet gruplarının görev ve sorumlulukları, AFAD olarak Ana Çözüm Ortağı oldukları hizmet grupları ve İlçelerden beklentileri konularında bilgilendirdi.

 

Yazı İşleri Müdürleri toplantı sonrası İl AFAD Müdürü Hasan Erdoğan ile bir araya geldi. İl AFAD Müdürü Sayın Hasan Erdoğan konuyla ilgili olarak “Bu plan bizim için çok önemli artık planı yaz rafa kaldır devri kapandı. Her kurumun her çalışanın planda emeği olacak. İl olarak hep birlikte çalışıp olası tüm afetlere hazır hale geleceğiz” dedi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit