• resmi ilanlar

BİK’ten Nurhan Yılmaz’a plaket sürprizi

2014-12-16 17:30:09

Bolu’da bir şube açan Basın İlan Kurumu, Bolu’daki gazetecilerle bir araya gelerek mevzuatlar ve düzenlemeler hakkında bilgi aktardı. Toplantıya katılan Bolu Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nurhan Yılmaz da plaket sürpriziyle karşılaştı.

 

Bolu Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü 1 Aralık 2014 itibariyle resmi ilan ve denetim yetkilerini Basın İlan kurumuna devretti. Görevi devralan Basın İlan Kurumu, Bolu Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nurhan Yılmaz’a bir plaket takdim ederek bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

1993’ten bu yana Bolu Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak görev yaptığını ve Bolu basını ile iyi ilişkiler kurduklarını dile getiren Bolu Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nurhan Yılmaz, “Çalışma arkadaşlarımla birlikte bugüne kadar hiçbir sorun yaşanmadan bu görevi yerine getirdik. Yine gazeteci arkadaşlarımızla birlikte çalışacağız. Ancak ilan almak için geldikleri için daha sık görüşme imkanı buluyorduk. Ben ve birimde çalışan ekip arkadaşlarım bu görevi uzun yıllar sorunsuz yerine getirdiğimiz için mutluyuz” dedi. Nurhan Yılmaz’a plaketini BİK İlan Hizmetleri Müdür Vekili İdris Çam verdi.

BoluEkspres haber merkezi

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit