• resmi ilanlar

Muhtarlara bilgisayar desteği

2014-12-19 10:00:08

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, 43 mahalle muhtarına dizüstü bilgisayar ve yazıcı hediye etti. Başkan Yılmaz, “Daha iyi şartlarda ve vatandaşa kaliteli hizmet sunması için muhtarlarımıza sürekli destek vermemiz gerekiyor" dedi.

Bolu Belediyesi Meclis toplantısında yapılan programla 43 mahalle muhtarına dizüstü bilgisayar ve yazıcıları dağıtıldı. Programa Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu ve Hüseyin İka da katıldı.

Mahalle muhtarlarının şehre hizmet etme konusunda Belediye ile sürekli irtibatta olan bir yapı olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz; “Yapılan çalışmalarda tek başımıza hareket etsek tepkiyle karşılaşabiliriz. Yaptıklarımız kolay işler değil. Sizlerinde desteği ve Bolu halkının duyarlılığı sayesinde mahallelerimizi rahatlatmaya çalışıyoruz. Mahalleler de bizim elimiz ayağımız olan ve ilk tepkileri alan sizlersiniz. Hepimiz seçimle geldik. Bir dönemimiz var. Önemli olan o dönem bittiğinde geride bir güzel bir esinti bırakabilmek. Belediye Başkanı olarak ben ve benim ekibimde muhtarlarda aynı amaçla buradayız. Eğer hoş seda bırakarak gidersek ne mutlu bize. Yoksa şekil olarak bu makamlara gelir gideriz” dedi.

Hizmetlerde iyi bir Belediyecilik yapılmasında en önemli etkenlerden bir tanesinin muhtarlar olduğunu ifade eden Başkan Yılmaz; “Bizler eğer iyi bir belediyecilik yapabiliyorsak bunun en önemli etkenlerden bir tanesi muhtarlarımızdır. Bazı yerlerde yeterli çalışmaları yapamıyorsak bununda nedeni ve etkisi yine muhtarlarımızdır. Yaptığımız işlerde vatandaşın memnuniyeti önemli. Ben 3'üncü dönem Belediye Başkanı seçildiysem bunda büyük katkı sahibi sizlersiniz. Eğer sizlerde tekrar seçiliyorsanız bu birlikte çalışmamızın vatandaşa olumlu yansımasıdır. Çalışmalarımızı bu şekilde yürütürsek şehrimizi geleceğe umutla taşırız. İnşallah bilgisayarları hayırlı hizmetlerde kullanırsınız.  Yeni dönemde yapacağınız çalışmalarda sizlere başarılar diliyor verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

YORUMLAR  (Toplam 2 yorum)

 • Pelin Yursal  (20.12.2014 21:27:30)

  Dağıtılan bilgisayar markası dikkat çekici. Bolu satış temsilcisi kimdi bunun. Kamudaki bilgisayr yenilemelerinde oldukça gayretli bi firma doğrusu.

 • timuçin esen  (20.12.2014 08:14:24)

  başkanım böyle güzel işlere imza atıyorsunuz sizi takdir ediyoruz birde şu sanayi sitesini taşısanız artık diyorum hiç bir gelişme hiçbir faaliyet yok sanayi sitesi kalkacak derken daha doğalgaz bağlayıp yeni üretime başlıyorlar(eski öz pres yeni emek kalıp) artık halk sizin bu işin üstesinden gelebilecek irade ve öz güvenin sizde kalmadığına inanmaya başladı lütfen bizleri yanıltın.artık somut adımlar atılsın şehir içindeki bu düzensiz,çarpık yapıları kaldırın lütfen.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit