• resmi ilanlar

BOLU’DA TOPUK SESLERİ

2015-01-04 14:00:05

Bolu’da Topuk Sesleri Dergisi yayın hayatına başladı.

Genel Yayın Yönetmenliği ve Yazı İşleri Müdürlüğünü Semra Kocabaş’ın yaptığı dergi, Sedef Gören’in editörlüğü ve Sefa Aslan’ın Görsel Sanat Yönetmenliğiyle okuyucusuyla buluştu. Bolu’nun ilk ve tek kadın dergisi olan Topuk Sesleri Dergisi, tamamen kadınlardan oluşan ilk sayısını kadınlara armağan etti. 

Sedef Gören destek verenlere teşekkür etti

Ücretsiz olarak dağıtılan derginin Deniz Pastanesinde yapılan tanıtım galasındaaçılış konuşması yapan Sedef Gören, Topuk Sesleri Dergisinin ilk sayısının bir sosyal proje olduğunu ve kadınların, kadınlara yeni yıl armağanı olduğunu belirterek tüm destek verenlere teşekkür etti. Bundan sonraki çalışmalarda da herkesten destek beklediğini ifade eden Sedef Gören, kadınların eğitimli, kültürlü olmalarının dahası haklarını bilen yeri geldiğinde kendilerini savunabilen güçlü karakterde olmalarının, gelecek nesiller için ve dolayısıyla ülkemizin refah seviyesinin daha da yükselmesi için çok önemli olduğunun altını çizdi.

İçerisinde, sağlıktan magazine, spordan, makyaja, kadın sorunlarından modaya kadar birçok konuyu barındıran dergi, kaliteli ve geniş muhtevasıyla da dikkat çekiyor.

Bolulu kadınların dergisi

Dergiyle ilgili bir açıklama yapan Semra Kocabaş; “Bu dergi 17 kadının güçlerini, bilgilerini birleştirerek ortaya çıkarttıkları bir üründür. Bolulu ve Bolu’da yaşayan kadınlar olarak bu şehre bir değer katmak istedik ve 3 aylık bir çalışmanın ardından bu dergiyi Bolu’ya kazandırdık. Bu dergi bizim değil tüm Bolulu kadınların dergisidir. İnşallah büyüyerek, Bolu kadınına değer katarak yolumuza devam ederiz. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Güçlü bir kadroyla yola çıktılar

Topuk Sesleri Dergisinin Yayın Koordinatörlüğünü Şule Yılmaz, Haber ve Röportajlarını Tülay Özçelik, Yasemin Yavuz, Nigar Gönül, Yasemin Yalçın yaparken, Yayın Kurulu Başkanlığını Arzu Beykoz yaptı.  Yayın Kurul ise Nilgün Özerdoğan, Elvan Gürer, Kamuran Esen, Fatma Sırmatel, Zuhal Akay, Ayla Coşkun Ceren ve İrem Çelik isimlerinden oluştu. Derginin Hukuk Danışmanlığını ise Zuhal Demirci üstlendi.

 

Haber Merkezi

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit