• resmi ilanlar

CHP’li Fidan seçim öncesi Ak Parti’de

2015-01-27 13:00:11

2011 Genel Seçimleri’nde CHP Bolu Milletvekili 3’üncü Sıra Adayı olan ve geçmişte CHP’de il genel meclis üyeliği de yapan Hakkı Fidan, aday olduğu Ziraat Odası Kongresi öncesi yaptığı destek turları kapsamında Ak Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Ziraat Odası Başkanlığı seçimlerinde mevcut başkan İsmail Yamantürk’ün karşısına rakip olarak çıkmaya hazırlanan Hakkı Fidan Ak Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Geçmişte CHP’den seçilerek il genel meclisi üyeliği yapan ve 2011 Genel Seçimleri’nde CHP Bolu Milletvekili 3’üncü Sıra Adayı olan CHP’li Fidan, ziyaretinde Ak Parti İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek ve Merkez İlçe Başkanı Adil Esen ile bir araya geldi.

Coşkunyürek, ziyarette yaptığı açıklamada, “Ziraat Odası bizler açısından büyük önem arz ediyor. Bugüne kadar bütün üreticilerimize ve çiftçilerimize hizmet noktasında Ziraat Odası ile ele ele vermeye gayret gösterdik. Rabbim yapılacak kongrede kim daha fazla hizmet edecekse ona bu görevi nasip etsin inşallah. Bizlerin ve sivil toplum örgütlerinin tek bir amacı var, o da hizmet etmek. Ak Parti il teşkilatları olarak, bugün olduğu gibi yarında ilimizde tarımın gelişmesi ve yaşanılan sorunların çözümü için her türlü hizmete ve desteğe her zaman hazırız" diye konuştu.

"BOLU'DA CİDDİ YATIRIMLAR YAPILDI"

Konuşmasının devamında hükümet her zaman çiftçinin yanında olduklarını belirten Coşkunyürek, "Bizler bugüne kadar hep tarımın ülkemiz açısından önemini bilerek hareket ettik. Çok şükür bunun meyvelerini aldık" dedi.

Tarımsal kalkınmayı sağlamak için Bolu'da da ciddi yatırımlar yapıldığını kaydeden Coşkunyürek, "İktidarımız boyunca elbette Bolu'muza da ciddi yatırımlar yapıldı. Yaklaşık 5-6 ay önce temelini attığımız Gerede-Dörtdivan Tekke Barajı da bunlardan bir tanesi. Kapalı sulama sistemleri ile birlikte 300 milyon TL'yi bulan yatırım bedelli baraj tamamlanınca 155 bin 230 dekar tarım arazisi sulanacak ve çiftçilerimiz büyük kazanç sağlayacak. Ayrıca, Kıbrıscık Alanhimmetler Barajı, Göynük Gökçesaray Göleti, Bolu'nun sulama sistemini kapalı sisteme alınması ve Bolu ovasında oluşturacak yeni sulama alanları ile nitelikli tarıma geçilecek. Böylelikle de gelir getirici ikinci ürün yetiştirilebilecek. Onun için burada Ziraat Odası'na büyük görev düşüyor" ifadelerine yer verdi.

 

 

Haber Merkezi

YORUMLAR  (Toplam 3 yorum)

 • hasan  (29.01.2015 00:45:49)

  Bu nasıl bir zihniyet. Çiftçilikten anlamayan, çiftçiyi tanımayan, hadi onu da bırak konu komşusunu bile tanımayan Hakkı Fidan ! Bence çok yanlış yere aday olmuşsunuz. Kum çakıl odası değil orası. Büyük bir kitlenin yeri. Sırf kazanmak için de AKP ye yakınlık mı yoksa şirinlik mi bunlar. Tövbe tövbeeee..

 • Metin GÜNDOĞAR  (27.01.2015 18:04:08)

  El insaf Hakkı bey daha önce görev aldığın söförler odasını batır,Ticaret ve Sanayi Odasındaki görevinde bir binayı ağzına burnuna bulaştır yıllarca bina anıt mezar gibi ortada dursun,İsmail beyin yönetimide bulunan Akpli Belediye Meclis üyesininde İsmail beyin kuyusunu kazacağım diye destek iste olacak iş değil Hakkı bey.Hakkı bey siz kadrolu veya nöbetci adaymısınız yoksa.?

 • Cabbar Candemir  (27.01.2015 17:54:19)

  Daha düne kadar AK Parti çalışmıyor diyerek muhalefet partisinden M.V. adayı olup bu gün koltuk uğruna Parti Parti dolaşmak fayda sağlamaz.Ya dün söylediklerin yalan yada bu gün söylediklerin.Burada da seçim kazanamazsan Çukurambar Nakliyeciler Kooperatifi bakşanlığı için RECEP İVEDİKe mi rakip olacaksın.Seçim kaybedip kızgınlıkla dernek kuranlardan, muhtarlık seçimlerinde babasına rakip olanlardan kimseye fayda gelmez.Haydi kayırlısı......Kazanamazsan inşallah yeni bir Oda kurmazsınız. Ne de olsa tecrübeli yol arkadaşlarınız var.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit