• resmi ilanlar

Bolu’da Bilim Sanat Merkezi açılacak

2015-02-15 14:00:12

AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü Türkiye genelinde bulunan yaklasık 70 ilde faaliyet gösteren Bilim ve Sanat Merkezi’nin (BSM) Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ayrılan bütçe ve ödenek ile Bolu’ya da açılacağını duyurdu.

Küpçü, konuya ilişkin yaptığı yazılı basın açıklamasında, şu ifadelere yer verdi: “Bilim ve sanat Merkezi; Okul Öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim çağındaki üstün yetenekli öğrencilerin bireysel yeteneklerinin farkında olmalarını ve kapasitelerini geliştirerek en üst düzeyde kullanmalarını sağlamak için kurulan merkezdir.

 

Bilim Sanat Merkezleri; Yönetim Birimi, Sanat ve Spor etkinlikleri Birimi, Bilim Etkinlikleri Birimi, Destek Etkinlikleri Birimi, Araştırma İzleme, Geliştirme ve Dökümantasyon Birimi, Rehberlik ve Psikolojik Birimi ve okul öncesi birimlerden oluşmaktadır.

İl Milli Eğitim müdürlüğümüz ile birlikte Stratejik planlamada yatırım proğramına aldığımız Bilim ve Sanat Merkezi Bakanlığımız tarafından onaylanmıştır. Böylelikle 70 ilde faaliyet gösteren Bilim ve Sanat Merkezi Bolu merkezime kazandırmış bulunmaktayız. Artık yetenek sahibi çocuklarımız kendilerini daha elverişli imkanlar nezdinde geliştirerek Bolu’muza katkı sağlayacağını düşünüyorum. Bolu’muza kazandırdığımız Bilim ve Sanat Merkezi hayırlı olmasını dilerim.”

 

Haber Merkezi

 

 

YORUMLAR  (Toplam 3 yorum)

 • adem dereli  (16.02.2015 15:03:03)

  insan biraz Allah tan korkar ya 7 yıldır adliye sarayı nı yapamadınız daha hala konuşuyorsunuz size kim inanıyor acaba çok merak ediyorum biraz omurgalı olun lütfen bolu halkı sizin oyuncağınız değil.

 • ali bulut  (16.02.2015 11:22:53)

  yine vekil mavi boncuk dağıtıyor madem ödenek çok ta niye yatırımlar yapılmıyor ve geri çevriliyor tabi seçim var halkı kim kandıracak siz ilk önce 7 yıldır yaptıramadığınız adliye sarayını yaptırın da öyle çıkın karşımıza halk size artık inanmıyor sizin kullanım ömrünüz doldu.

 • H.Kamil Eren  (16.02.2015 09:37:07)

  13 yıldır iktidardasınız. Bolu yeni mi aklınıza geldi. Belediye Başkanı da AK Partiden. Ama şehirin her yanı pislik ve çamur içerisinde. Daha bir iki yıl önce yapılmış yol ve kaldırımlar kullanılamaz halde. Kamu kaynağını heba ediyor, bütün işleri al-gülüm ver- gülüm taktiğiyle yandaşlarınıza veriyorsunuz. Yapılan işler ise ortada. Allah sizi öyle bir cezalandıracak kiiii... Yakındır inşallah.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit