• resmi ilanlar

Yoltaş’tan Güz’e tam destek

2015-03-17 14:00:12

Ak Parti Bolu Milletvekili Aday Adayı Mehmet Emin Güz, Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret etti.

Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret eden Mehmet Emin Güz, Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret etti. Başkan Ahmet Yoltaş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Mehmet Emin Güz, esnaf temsilcilerinin görüş ve önerilerini aldıklarını belirterek, “ Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini evim olarak görüyorum. Buraya manevi güç almak için geldim. Sivil Toplum Kuruluşlarını katılımcı demokrasi adına önemsiyorum. Hep birlikte, el ele ve omuz omuza vererek, Bolu’nun sorunlarını tartışarak, çözüm üreterek yönetim sergilemeye çalıştık. Milletvekilliği de nasip olursa sivil toplum kuruluşları ile çalışacağız. Sivil toplum kuruluşları halkın görüşlerini en iyi şekilde iktidara yansıtan, kendi alanlarıyla ilgili en reel çözümleri ileten birimlerdir. Sadece seçimden seçime değil, yönetim esnasında da iktidarın demokratik ve reel çözümler anlamında büyük önem arz edecektir” dedi.

ELİMİZDEN GELEN HER DESTEĞİ VERİRİZ

Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Yoltaş ise, şöyle konuştu:

“Mehmet Emin Güz ile dostluğumuz eskiye dayanıyor. Kendisi ile İl Başkanlığı döneminde bir arada çalışmaktan çok mutluyduk. Çıkığınız bu yolda Allah yar ve yardımcınız olsun. Hakka hizmet halka hizmet sloganıyla siyasetten en çok faydalanan da biz esnaflarız. Ülkenin ekonomisi, düzeni ve sıkıntı olmazsa biz de rahat ediyoruz. Gelirlerimiz artıyor, huzurlu yaşıyoruz. Elimizden ne gelirse senin yanındayız.”

 

Haber Merkezi

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit