• resmi ilanlar

İlçelere aday çıkartması

2015-05-04 14:00:10

Ak Parti Bolu Milletvekili adayları Fehmi Küpçü ve Mehmet Emin Güz, Mengen ve Göynük’te vatandaşlarla bir araya geldi.

Seçim çalışmalarını sürdüren Ak Parti Bolu Milletvekili Adayları Fehmi Küpçü ve Mehmet Emin Güz, hafta sonu ilçelerde çalıştı. Fehmi Küpçü Mengen’e çıkartma yaparken, Mehmet Emin Güz ise memleketi Göynük’te vatandaşlarla bir araya geldi.

FEHMİ KÜPÇÜ MENGEN’DEN TAM NOT ALDI

Mengen ilçe merkezinde esnafları ziyaret eden Fehmi Küpçü daha sonra Kavacık Köyüne gitti. Köy konağında vatandaşlarla sohbet eden Fehmi Küpçü, 7 Haziran seçimlerinde destek istedi. Mengen’de yapılamaz denilen hastane ile sağlık hizmeti kalitesinin arttığını ifade eden Fehmi Küpçü, “Mengen’de önemli çalışmalara imza attık. Yeniçağa ile Mengen arasına duble yol yaptık. 4 yıllık gastronomi bölümünü hizmete açtık. Aşçılık lisesine 12 derslik ek binayı tamamladık. İlçeyi modern binalarla donatarak TOKİ konutlarını bitirdik. Bunlarla birlikte bazılarının yapılamaz dediği hastane inşaatını tamamlayarak hizmete soktuk. Mengen ülkedeki değişim ve dönüşümden nasibini alarak gelişti. İnşallah 7 Haziran seçimlerinden sonra da bu değişim ve gelişim devam edecek” dedi.

GÖYNÜK’TE SEVGİ SELİ

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Mehmet Emin Güz ise, memleketi Göynük’te seçim çalışmalarını sürdürdü. Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan ile birlikte Mustanlar ve İbrahimözü Köyüne giden Mehmet Emin Güz vatandaşlarla bir araya geldi. 7 Haziran seçimlerinde destek isteyen Mehmet Emin Güz,  “Göynük Ak Parti iktidarı ile gelişim gösterdi. Hükümetimiz Göynük’e bir çok yatırım yaparak vatandaş odaklı hizmet anlayışını ortaya koydu. Göynük – Bolu, Göynük  - Taraklı yolu ile TOKİ inşaatlarının ardından hastane yapımı da bitmek üzere. Göynük’e büyük önem veriyoruz ve istikrarın sürmesi için sizlerden 7 Haziran seçimlerinde destek ve dua bekliyoruz” diye konuştu.

Mehmet Emin Güz daha sonra Taşkesti ve Mudurnu’da ziyaretlerini sürdürdü.

 

Haber Merkezi 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit