• resmi ilanlar

Gülez sanayi esnafından destek istedi

2015-05-04 14:00:09

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili Adayı Şükrü Gülez, Türkiye’nin çok hassas bir seçim sürecine doğru ilerlediğini söyleyerek, “Türkiye sıkıntılı bir sürece doğru gidiyor. Dik duruş gösterebilecek tek siyasi parti MHP’dir” dedi.

7 Haziran seçimlerinin ardından meclise girmeyi hedefleyen Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili adayı Şükrü Gülez, seçim çalışmalarına Sanayi Sitesi’nde devam etti. Sabahın erken saatlerinde sanayiye giden Gülez ve beraberindeki partililer, dükkanları gezerek esnaflarla bir araya geldiler. Şehir dışına taşınmaları gündemde olan ve sık sık gündeme gelen esnafların sıkıntılarını dinleyen MHP Bolu Milletvekili Adayı Şükrü Gülez, MHP’nin iktidar olması durumunda sanayi esnafının bütün sıkıntılarından kurtulabileceği sözünü verdi.

“Kötü gidişe ‘dur’ diyebilecek tek parti MHP’dir”

Birçok esnaf Türkiye’nin gidişatından kaygı duyduklarını belirtirken, bu kaygıların ortadan kalkması için destek isteyen MHP Bolu Milletvekili Adayı Şükrü Gülez, “7 Haziran’daki seçimlerde sizlerin desteğinize ihtiyacımız var. Sadece oy vererek değil, insanlarımızı da bilinçlendirmemiz gerekiyor. Ülkemiz çok sıkıntılı bir sürece doğru gidiyor. Bunun önüne geçebilecek ve siyasi iradeyi gösterebilecek tek siyasi parti Milliyetçi Hareket Partisi’dir. O anlamda bizleri desteklemenizi bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Milletvekili Adayı Şükrü Gülez’e esnaf gezileri sırasında sanayi eşrafı büyük ilgi gösterdi. MHP Teşkilatı’na çay ikramında bulunan esnaflar, adaylara da başarılar dilediler.

 

Haber Merkezi 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit