• resmi ilanlar

Sizden gelen yorumlar

2015-05-05 12:00:06

Express Gazetesi olarak okuyucu yorumlarını gazetemize taşıyoruz. Bolu ve Türkiye gündemini yakından takip eden okuyucularımızın paylaşmak istedikleri düşünceleri; gazetenin internet sitesinin ziyaretçi defterine kendi isimleri ile yazmaları yeterli olacaktır. Yayınlanan haberlere dair görüşleriniz ve değerlendirmeleriniz yine okuyucularla buluşacak. İşte Bolu Express’in okuyucu günlüğünün ayrıntıları!

Mısırlıoğlu’na 3 büyük görev

Bolu Belediyesi’nin yeni kurulan Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ve Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 15 Ekim 2014’ten bu yana Bolu Belediyesi Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapan Hayri Mısırlıoğlu’na emanet edildi.

Mustafa saygı

Meslek yaşamı boyunca hep güzel ve iyi şeylerin yanında olan fedakar,çalışkan kardeşim.Başarılarının devamını dilerim....

bolulu Mehmet

valla tam yakışmış görevi hayırlı olsun. Değerli hocamın Belediyemizde de özel sınıf kurmaz inşallah. Kuzuyu kurda teslim et gerisini merak etme.

Metin Serin

Sayın Müdürüme başarılar dilerim Çalışkan ve üretken Bolu sevdalısı bir büyüğümdür.

Helal olsun sana Elçi

Türk İş Bolu İl Temsilcisi ve Türk Metal Sendikası Bolu Şube Başkanı Özgür Elçi Bolu’da yapılan 1 Mayıs kutlamalarında grupların ve siyasi partilerin Türk Bayrağı’nı dalgalandırmamasını şiddetle kınadığını belirti.

 

Bilmeyen de milliyetçi sanır. Milliyetçilikte milletin üzerinden bir yevmiye para kesip lokalde sendikacılara içki ısmarlamak mı var. Yoksa kendi adamlarınızı Kıbrıs’a oraya buraya otellerde yaşatıp normal işçiyi Ankara’ya Zonguldak’a götürmek mi var. Kimin parasıyla ordasın kime ahkam kesiyorsun. Önce verilen sözler zamanında yerine getirilsin

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit