• resmi ilanlar

Garipoğlu zafere inanıyor

2015-05-29 14:00:07

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Adayı Kader Garipoğlu yaptığı açıklamada, MHP’de yükseliş olduğunu ve bu yükselişin AK Parti ve CHP kanadında endişe oluşturduğunu dile getirdi.

,7 Haziran genel seçimlerine yoğun bir çalışma temposuyla hazırlanan MHP Milletvekili adayı Kader Garipoğlu, ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de seçmenin MHP’ye yönelmesinin diğer siyasi partilerde büyük bir endişe oluşturduğunu belirti.

 

ENDİŞELERİ ARTTI

Garipoğlu açıklamasında; “İki ayı aşkın bir zamandır yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek, onlara partimizin seçim beyannamesi anlatıyoruz. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli, günde 3 miting yaparak tüm ülkeyi adım adım geziyor. Gittiği her yerde nasıl bir sevgi seliyle karşılaştığını görüyoruz. Karadeniz mitinglerinde, Karadeniz’in nasıl coştuğuna ve çırpındığına tanıklık ettik. Eğer Karadeniz Türk’ün bayrağına bakıp çırpınmaya başladıysa bu iş tamamdır demektir. İşte tüm bunlar AKP ve CHP cephesinde tedirginlik ve endişe yaratıyor. Bunu ilimde MHP üzerinde oynanan oyunlarda da görüyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

BOLU’YU MHP TEMSİL EDECEK

Halkın kararını verdiğini ve hiçbir gücün MHP’nin iktidar olmasının önüne geçemeyeceğini söyleyen Garipoğlu; “Allah’ın izniyle bu seçimlerde ülkemiz MHP’nin vatanperver, birikimli kadrolarıyla buluşacak. Vatandaşımızda bunu istiyor. İnşallah bu buluşma gerçekleşecektir. Bir yandan AKP, diğer yandan CHP ne kadar farlı oyunlar içerisine girerse girsin artık bunun önünü alamayacaktır. Şimdiden artık Bolu’yu da Meclis’te MHP’li Milletvekilleri temsil edecek diyebiliriz. Hep birlikte heyecanla 7 Haziran akşamı Köroğlu’nun şahlanışına tanıklık edeceğiz” dedi.

 

Haber Merkezi

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit