• resmi ilanlar

Sizden gelen yorumlar

2015-07-05 17:00:01

...

Express Gazetesi olarak okuyucu yorumlarını gazetemize taşıyoruz. Bolu ve Türkiye gündemini yakından takip eden okuyucularımızın paylaşmak istedikleri düşünceleri; gazetenin internet sitesinin ziyaretçi defterine kendi isimleri ile yazmaları yeterli olacaktır. Yayınlanan haberlere dair görüşleriniz ve değerlendirmeleriniz yine okuyucularla buluşacak. İşte Bolu Express’in okuyucu günlüğünün ayrıntıları!

Yılmaz’dan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ziyaret

Bolu’da bulunan yetimler ve kimsesiz çocuklar, Bolu Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programında bir araya geldi. İftara Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz da katıldı.

ESNAF

 Bırakın sanayi sitesini  adliye binasını dahi yapamaz çünkü?? Neyse nasıl olsa çıkar kokusu

Yetimler iftarda buluştu

mahmut ercan

Sayın başkana helal olsun gündem değiştirmeyi ve medyayı oyalamayı iyi biliyor ama bolu halkını kandıramaz sanayi sitesini şehir dışına taşıyacağını taahhüt etti ama yerine getirmedi şehir pislikten geçilmiyor hurdacıların şehir merkezinde olduğu ender ve çarpık illerden biriyiz ama başkanın umurunda değil.

Yılmaz’dan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ziyaret

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın da yönetim kurulu üyesi olduğu Türk Dünyası Belediyeler Birliği’ni Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul etti. 

ramazan özkaya

Sarayda Bolu’nun ne durumda olduğunu anlattı mı acaba merak ettim sanayi sitesini kaldıramadım hurdacıların şehir merkezinde olduğu bir şehrin ben belediye başkanıyım dedi mi acaba ben söz verdim sanayi sitesini taşıyamadım dedi mi. 

Mehmet Ali ERKAN

Birisi Türkiye ve dünya lideri, birisi de Bolu lideri ve Bolunun sembolü. ALLAH yar ve yardımcınız olsun. Başarılarınızın devamını hep bekliyoruz.

ÖZCAN'DAN BAHÇELİ'YE SERT ELEŞTİRİ

CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Meclis Başkanlığı seçimlerinin 4'üncü tur oylamasında partisine geçersiz oy kullandıran MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi AK Parti’ye koltuk değnekliği yapmakla suçladı.

emar

Bak su konuşana, hele hele yoranlara.. MHP den bolücülerle işbirliği yapanlara, Esed ve PYD yandaşlarına yalakalarına.. Birde utanmadan destek bekliyorlar.  Siz kimsiniz? Nesiniz? Ne haddinize bize laf söylemek.  Mehmet Aydın neden susuyorsun. Konuşsana, soksana yerin dibine vekilini de başkanını da.

14

size mi yapacaktı

biliyor musunuz

ilk oylamalarda CHP’den MHP’ye kim oy verdi öyle bir şeyin aslı astarı var mı, birde onu anlatsanız bilgilensek iftira atıldı galiba.

gercekk vatanseverr

soru1:çatı adayınız vardı Ekmel bey ne oldu neden desteklemekten vazgeçtiniz?

Soru2:Deniz Baykal cumhurbaşkanıyla neden görüştü ve ne görüştü?

 

Soru3:Siz dürüst olmadan neden MHP’den dürüstlük bekliyorsunuz

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit