• resmi ilanlar

TANJU ÖZCAN'DAN GÖKÇEK'İN TASFİYE İDDİALARINA CEVAP

2015-07-31 11:00:10

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melik Gökçek'in olası bir erken seçimde CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan'ın tasfiye edileceği iddialarına Özcan'dan yanıt gecikmedi. Özcan,” İlinizde tabanınız varsa yanlış işler yapmıyorsanız sizi kimse çizmez bir, çizemez iki” dedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan  “Bu adamın tutarlı bir tarafı yok. Bu adam ciddiye alınacak bir adam değil İlinizde tabanınız varsa yanlış işler yapmıyorsanız sizi kimse çizmez bir, çizemez iki” diye konuştu.

 

“BU İŞLER BÖYLE OLMAZ”

Özcan, Gökçek’in tutarlı bir yanının olmadığını belirterek,” Bu iddiayı ortaya atan Türkiye’de adı hırsızlıkla, arsızlıkla, yolsuzlukla anılan bir adam, kim Melih Gökçek. Bu adamın tutarlı bir tarafı yok. Bu adam ciddiye alınacak bir adam değil bu bir. İkincisi bu Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir meselesi. Cumhuriyet Halk Partili olmayan sabah akşam Cumhuriyet Halk Partisi’ne küfür etmeyi adet haline getirmiş bir adamın iddiası bu. Bu deli saçması. Üçüncüsü siyasettir bu, her şey olur. Bizi bir önceki kurultay döneminde de daha seçime birkaç ay kala yaşanan kurultay sonrasında da birileri çizmişti. Birileri atmıştı. Liste dışı bırakmıştı. Bu işler böyle olmaz. İlinizde tabanınız varsa yanlış işler yapmıyorsanız sizi kimse çizmez bir, çizemez iki” dedi.

 

Haber Merkezi

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Koylu  (31.07.2015 16:24:25)

  O bile biliyor Tanju ozcanin milletvekilliğini hak etmediğini.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit