• resmi ilanlar

Bunun adı Milli servet düşmanlığı!

2015-08-18 11:00:05

Mudurnu Belediyesi tarafından yapılan Otobüs bekleme duraklarına verilen zararlar bardağı taşırdı.

Mudurnu ilçesinde yaşayan vatandaşların verdiği vergiler  ile  vatandaşın kullanımı için  yapılan ve binlerce lira para harcanarak yapılan otobüs duraklarına verilen zarar görenleri şaşkına çeviriyor. Otobüs duraklarına çeşitli yazılar yazılırken durakların ahşap kısımları  başta olmak üzere çeşitli zararlar veriliyor.

 

Devletin malına zarar verilmeyeceği okullarda işlenmeli

Sürekli ifade edilen  Eğitim şart sözü burada bir kez daha akıllara geliyor, okullarda mutlaka devlet malına ve yaşadığımız yerdeki hiç bir ortak mala zarar verilmeyeceği defalarca mutlaka genç nesillere anlatılmalı…

Durak değil, çöplük!

Turizm  şehri olmak için elinden gelen çabayı göstererek çalışmalar yapılan Mudurnu ilçesindeki Otobüs duraklarında bekleyen bazı kişiler ellerindeki yiyecek ve içecek türü gıda maddelerinin çöplerini  durak yanlarına atmaktan kaçınmıyor. Durak, asıl amacından çıkıp çöplük olarak kullanılıyor.

Haber Merkezi

 

 

YORUMLAR  (Toplam 2 yorum)

 • Ömür Dediğin.  (18.08.2015 14:32:48)

  Ayıp,çok Ayıp.Gizli kamera koyun.Derdi ne imiş öğrenin,Kim Kırdırmış?Niye kırmış?Milli Servet,Sahip Çıkacağız,Koruyacağız.Kıranları Kovalayacağız,Dışlıyacağız.O Öyle bir Durak Yaptırmışmı?Derhal Tespit edilmeli.

 • Emin Cakir  (18.08.2015 13:19:29)

  Iste gercek gazetecilik Memleket sevdaliligi bu eger bu memlekette gazeticiler isini yapsin bu güzelim memleket dahada güzellesecek sizleri bir gazeteci olarak kutlarim yanlisin üzerine sonuna kadar gidin taaki o olumsuzluk ortadan kalkincaya kadar arkanizda insanlarin birlestigini cogaldigini göreceksiniz. saygilarimla Guirbetci Emin Cakir

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit