• resmi ilanlar

GÜNEŞİN KIZLARINDA BİR BOLULU

2015-08-18 11:00:09

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran 'Güneşin kızları' isimli dizinin yıldız oyuncularından birinin de Bolulu olduğunu biliyormuydunuz.

Evet dizide Emre karakterini canladıran Sarp Can Köroğlu Bolu'nun öz ve öz çocuğu. Daha önce de ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile 'Kurt Seyit ve Şura' dizisinde rol alan Sarp Can Köroğlu 'Güneşin Kızları' dizisinde canlandırdığı Emre karakteriyle bir anda yıldızlaştı.

 

Ailesi halen Bolu'da yaşayan Sarp Can Köroğlu çoğu hafta sonunda Bolu'ya gelerek ailesi ile vakit geçiriyor. Aynı zamanda Bolu Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi ve reklam ajansı sahibi Mert Minskerin'de kuzeni olan Sarp Can Köroğlu'nu Minisker anlattı.

Minisker, "Sarp okurken bile yan oyunlarda oynayarak okul harçlığını çıkarıyordu. Hem okudu hemde dizilerde küçük rollerde oynadı. Daha sonraları kabiliyeti keşfedildi ve daha iyi rollerde oynamaya başladı. Son dizisinde de büyük bir başarı gösterdi. Biz ailesi olarak kendisiyle gurur duyuyoruz." şeklinde konuştu.

 

Haber Merkezi

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • nezihe kurin  (19.08.2015 16:50:10)

  Sarp Can Köroğlunun annesi rahmetli Nuran SARP Köroğlu benim çocukluktan arkadaşımdı,teyzesi Perran Albayrak bizim öğretmenimizdi.Sarpı severek izliyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit