• resmi ilanlar

Komşudan acı haber geldi

2015-11-11 11:00:12

Şırnak'ın Silopi ilçesinde teröristler tarafından yola tuzaklanan el yapımı bombanın zırhlı polis aracının geçişi sırasında patlatılması sonucu 3 polis şehit oldu, 1 polis yaralandı. Şehit polislerden birinin 8 yıl Mudurnu'da görev yaptığı ve Düzce'nin Kaynaşlı ilçesi nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi.

Şırnak merkez Şehit Harun Boy Mahallesi'nde teröristler tarafından yola tuzaklanan el yapımı bomba, zırhlı polis aracının geçişi sırasında uzaktan kumandayla patlatıldı. Patlamada, aracın içerisinde bulunan 3 özel harekat polisi şehit oldu, 1 polis ise yaralandı. Şehit ve yaralı polisler olay yerine çağrılan ambulanslarla İlçe Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Olayın ardından bölgeye zırhlı araçlarla çok sayıda polis sevk edilirken, kaçan teröristlerin yakalanması için geniş kapsamlı operasyon başlatıldı. Şehit olan 3 polis memurundan biri olan Kaynaşlı nüfusuna kayıtlı Sabri Altınbaş’ın 33 yaşında ve evli olduğu öğrenildi.

Şehit polis memuru Sabri Altınbaş’ın Kaynaşlı’daki ailesine acı haber ulaştı. Mudurnu’da 8 yıl görev yapan ve Abant İzzet Baysal Üniversitesinden mezun olan şehidimizin Kaynaşlı Darıyeri Hasanbey Köyü’ndeki baba ocağına gelen askeri yetkililer acı haberi aileye iletti. Altınbaş’ın ailesi, acı haberle birlikte yıkılırken şehidin evine Türk bayrağı asıldı.

 

Haber Merkezi 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit