• resmi ilanlar

Özcan'dan CHP'li vekile sert tepki

2016-01-25 11:00:10

Atatürk'ün fotoğrafını indiren ismi açıklanmayan CHP'li Vekile Özcan, sosyal paylaşımdan tepki gösterdi. CHP Bolu Milletvekili Özcan, “Atatürk ile sorunu olanın CHP Milletvekili olarak benimle de sorunu vardır... kim olursa olsun!!!” mesajını paylaştı.

İsmi açıklanmayan bir CHP’li vekilin duvardan Atatürk fotoğrafını indirdiği iddialarına CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan sosyal paylaşımdan sert yorumlar yaptı.

 

Adı açıklanmayan bir CHP Milletvekili’nin Atatürk portresini indirmesine ilişkin ağır eleştiri yapan Özcan, ““Nedense içimden geldi bu gün...TBMM deki odama bir Atatürk fotoğrafı daha asacağım...benim kitabımda görmemezlikten gelmek yok”” dedi.

CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Twitter ve Facebook’ta bulunan sosyal paylaşım sayfalarından yaptığı açıklamada “Atatürk ile sorunu olanın CHP Milletvekili olarak benimle de sorunu vardır... kim olursa olsun!!!” mesajını paylaştı.

 

 “Artık bence sözün bittiği yerdeyiz... Nereye kadar susacağız...bu gün yaşananlar açıkça meydan okumadır...inceldiği yerden kopar...benim tabana karşı sorumluluğum var sadece” şeklinde paylaşımlarda bulundu.Haber Merkezi

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit