• resmi ilanlar

DOĞANAY: HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ

2016-02-26 11:00:05

AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, CHP'li Mudurnu Belediyesi'nin uzun zamandır çözüme kavuşturamadığı projeler için düğmeye bastı. Mudurnu Belediyesine nezaket ziyareti gerçekleştiren ve belediye hizmetleri hakkında Belediye Başkanı Mehmet İnegöl'den bilgiler alan Doğanay, Ahiler Diyarı için her türlü desteğe hazır olduklarını kaydetti.

Mudurnu AK Parti ilçe teşkilatının düzenlediği danışma meclisi toplantısına katılmak üzere tarihi ilçeye gelen AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Mudurnu Belediyesi’ni ziyaret etti. Doğanay, CHP’li Belediye Başkanı Mehmet İnegöl ile başkanlık makamında bir araya geldi ve ziyaretin “nezaket” ziyareti olduğunu belirtti.

Bolu Belediye Başkan Vekili Kazım Konak, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Melih Demirci, İlçe Başkanı Mehmet Arıkan, Taşkesti Belde Başkanı Yusuf Mintaş ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Arıkan da ziyarette yer aldı. Doğanay ve İnegöl sürpriz buluşmada bir süre sohbet etti.

İNEGÖL BELEDİYE ÇALIŞMALARINI ANLATTI

Buluşmada yerel yönetimlerce gerçekleştirilen çalışmalar da gündeme geldi. Doğanay ve berberindekiler, Belediye Başkanı Mehmet İnegöl’den Mudurnu Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler aldı. Ziyaretten dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan İnegöl, yeni ilçe devlet hastanesi projesi başta olmak üzere yapımı planlanan, ancak halen çözüme kavuşturulamayan bazı projeler olduğunu belirtti. İnegöl, projelerin ilçe halkı için büyük önem arz ettiğini belirterek, bunun için heyetten destek istedi.

DOĞANAY: HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ

Bu sırada kendisine iletilen sorun ve talepleri dikkatle dinleyen ve sık sık notlar alan Doğanay, “Mudurnu için her zaman elimizi taşın altına koyduk, koymaya da devam edeceğiz”  sözleriyle Mudurnu için her türlü desteğe hazır olduklarını belirtti.

Belediye Başkanı Mehmet İnegöl’e içerisinde yöresel ürünler bulunan paketi armağan etmesi son bulan ziyaret sonrası İnegöl, Doğanay ve beraberindekileri belediye dışına kadar uğurladı.

 

Haber Merkezi 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • 4divan  (28.02.2016 09:00:34)

  Örnek bir tablo. İki başkanda sevilen şahsiyetler.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit