• resmi ilanlar

ERBAKAN'I SEVMEK DEMEK…

2016-03-03 11:00:06

Saadet Partisi İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, 26 Şubat – 4 Mart tarihleri arasında kutlanan Erbakan Haftası'nın suiistimal edildiğini belirterek açıklamada bulundu. Partiden yapılan açıklamada, “28 Şubat Postmodern darbenin de yıldönümüne tesadüf etmesiyle, özellikle Ulusal medyada maalesef Erbakan istismarının yapıldığına üzülerek şahit olduk. Daha dün ‘Hoca dik durmadı' diyenleri ‘Savunan Adam' methiyesi ile andıklarını gördük. Dün ‘Tekerlekli sandalyede hala koltuk sevdasında' diyenlerin, bugün mezarını ziyaret ederek bunun fotoğrafını sosyal medyada paylaşma yarışı içine girdiklerine şahit olduk” ifadelerine yer verildi.

Saadet Partisi İl Başkanlığından yapılan açıklama ile Erbakan haftası nedeniyle özellikle sosyal medya üzerinde Erbakan istismarının yapıldığını belirttiler. İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

 

O’NU TERK EDİP YALNIZ BIRAKANLARIN…

Bilindiği gibi 26 Şubat – 4 Mart tarihleri arasını Saadet Partisi olarak Erbakan Haftası kabul ettik. Türkiye çapında O’nu anma ve anlama programları çerçevesinde birçok etkinlikler düzenledik. Bunu, O’nun miras bıraktığı Milli Görüş yolunda devam edenler olarak bir vefa borcu olarak kabul ettik. Buna İnşallah kıyamete kadar da devam edeceğiz. Zira biz Saadet Partililer, Türkiye ve Dünya mazlumlarının kurtuluşunun O’nun başlattığı bu yol ile mümkün olduğuna inanıyoruz.

28 Şubat Postmodern darbenin de yıldönümüne tesadüf etmesiyle, özellikle Ulusal medyada maalesef Erbakan istismarının yapıldığına üzülerek şahit olduk. Daha dün ‘Hoca dik durmadı’ diyenleri ‘Savunan Adam’ methiyesi ile andıklarını gördük. Dün ‘Tekerlekli sandalyede hala koltuk sevdasında’ diyenlerin, bugün mezarını ziyaret ederek bunun fotoğrafını sosyal medyada paylaşma yarışı içine girdiklerine şahit olduk. Büyük mücadelesinde O’nu terk edip yalnız bırakanların O’na methiyeler düzdüklerine şahit olduk. Güya bu yaptıkları ile O’na olan sevgi ve muhabbetlerini izhar ettiklerini ima ediyorlar.

ERBAKAN’I SEVMEK DEMEK…

 

Şu hiçbir zaman unutulmasın ki; Erbakan’ı sevmek demek, İslam Birliğini kurma sevdasında canla başla mücadele etmek demektir. Erbakan’ı sevmek demek; Ağır Sanayi ile işsizliği ortadan kaldırmak, Denk Bütçe ile dar gelirlinin yüzünü güldürmek demektir. Onun eserlerini satanları, milleti aç bırakanları terk etmek demektir.  Erbakan’ı sevmek demek, İslam Alemini ve Ülkemizi parçalama hevesinde olan İşbirlikçileri desteklemekten vazgeçmek demektir.  Erbakan’ı sevmek demek, ‘Bana ne Amerika’dan’ deyip Ülke çıkarlarını müdafaa etmeyenlerle birlikte olmamak demektir. Hasılı Erbakan’ı sevmek demek, Genel Başkan olarak gözlerini yumduğu ve Milli Görüş’ün tek temsilcisi olarak kabul ettiği Saadet Partisi saflarında yer almak demektir.  Vefatının 5. Yıldönümünde tekrar O’nu Rahmet ve Minnetle anıyor, O’nun bıraktığı bu kutlu mücadelede yılmadan, yıkılmadan Allah’ın izniyle devam edeceğimizi kamuoyuna bir kez daha beyan ediyoruz. İnanıyoruz ki Zafer İnananlarındır ve Zafer Yakındır. Herkese Saadetler Dileriz. Haber Merkezi

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit