• resmi ilanlar

Öz Yapı İkinci Turda

2016-05-17 10:00:03

Veteranlar futbol turnuvasında A grubunda son maçlar oynandı. Turnuvaya kötü başlayan ve daha sonraki haftalarda toparlanan Öz Yapı Mimarlık son maçında Gençlik Merkezini mağlup ederek adını İkinci tura yazdırdı. Haftalar önce ikinci turu garantileyen Cengiz Ay inşaat ise Güzel Sur İnşaatı farklı mağlup etti. Bolu Beton Köroğlu Beton arasında oynana maçı Bolu Beton farklı kazandı.

A Grubunda oynanan Veteranlar futbol turnuvası Öz yapı mimarlık adını ikinci tura yazdır. Gençlik merkezi ile oynanan karşılaşmada üstünlüğünü kabul ettiren Öz Yapı mimarlık maçında hakimi göründü. Turnuvaya ilk haftalarda kötü başlayan Öz yapı mimarlık mücadeleyi bırakmayıp son haftalarda çıkış içersinde olduğunu gösterdi. Gençlik merkezi ile A grubunda son maça çıkan Öz yapı karşılaşmasında maçı kazanan taraf bir üst tura çıkacaktı. Karşılaşmada arka arkaya goller bulan Öz yapı rakip filelere 8 gol gönderirken Gençlik merkezi de 2 gol ile cevap verebildi. Karşılaşma 8-2 biterken son maçta da Öz yapı adını ikinci yazdırdı.

Cengiz Ay inşaat ile Güzel Sur inşaat karşı karşıya geldiler. Haftalar önce ikinci turu garantileyen Cengiz Ay rakibi karşısında farka giderken maçı 9-2 kazandı.

 

Bolu Beton ile Köroğlu Beton arasında oynanan maçta Bolu Beton maçta üstün olan taraftı. Turnuvada istediği sonuçları alamayan Bolu Beton Veteranlar futbol turnuvasında son maçında adeta rakibine gol yağdırdı. Köroğlu Beton filelerine 9 gol gönderen Bolu Beton kendi kalesinde 2 gol gördü. Karşılaşma 9-2 sonuçlandı. (Erol Değirmenci)

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit