• resmi ilanlar

ÇARESİZ BİR KADININ DRAMI

2016-07-17 11:00:08

Bolu'da ilk önce boğazına dayadığı tüfekle daha sonra da urganla kendini boğmak isteyerek intihara kalkışan genç kadını eşi ve polis ekipleri kurtardı.

TÜFEĞİ BOĞAZINA DAYADI

Edinilen bilgiye göre, olay saat 12.30’da Sağlık Mahallesi Detay Sokak’ta meydana geldi. 1 çocuk annesi 34 yaşındaki Saniye Doğanyiğit, çocuğuyla evde tek başına olduğu sırada, tüfeği boğazına dayadı. O sırada komşular kadını camdan görünce eşi Yunus Doğanyiğit’e haber verdiler. Eve gelen koca, eve girerek eşinin elinden tüfeği aldı. Daha sonra Yunus Doğanyiğit işyerine geri döndü.

30 DAKİKA SONRA TEKRAR

Tekrar bunalıma giren Saniye Doğanyiğit bu kez de çocuğunun salıncağının urganını boğazına dolayarak kendini boğmak istedi. Komşuları kadını tekrar görünce bu kez hem eşine hem de polis ekiplerine haber verildi. Kadın kapıyı kilitleyerek açmayınca Yunus Doğanyiğit balkonun camını kırarak eve girdi. Nefes almakta zorluk çeken Saniye Doğanyiğit’e ilk müdahale polis ekipleri tarafından yapıldı.

112 sağlık ekipleri Doğanyiğit’i İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde tedai altına alınırken sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi. Polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı.

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit