• resmi ilanlar

AK Parti'ye ziyaretler sürüyor

2016-08-09 11:00:01

15 Temmuz akşamı FETÖ terör örgütü mensuplarınca kalkışılan darbe girişiminin Türk Halkının milli birliği ile önlenmesi sonrası AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay'a, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarca gerçekleştirilen geçmiş olsun ziyaretleri sürüyor.

Bu kapsamda son olarak; Şehit Yakınları ve Terör Gazileri Derneği Başkan'ı Ömer Erol Akbaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye Kamu-Sen İl Başkan'ı Hüsnü Yaman ve bağlı iş Kolları Başkanları, Türkiye Sakatlar Derneği Bolu Şube Başkanı Satılmış Akman ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyetler ayrı ayrı AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

Darbe kalkışmasına duydukları tepkiyi dile getiren sivil toplum örgütü Başkan ve üyeleri, demokrasi ve milli iradeyi yok sayan böylesine hain girişimlere asla müsaade etmeyeceklerini ifade ettiler.

Başta Bolu Halkı olmak üzere ve tüm siyasi, sivil toplum örgütü temsilcilerine terör örgütü FETÖ mensuplarınca kalkışılan darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz akşamından bu yana kadar geçen süreçte verdikleri destek için teşekkür eden AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, 7 Ağustos Pazar günü alanı dolduran on binlerce Bolulunun, konu vatan, bayrak olunca nasıl birlikte olabileceğinin mesajını dosta düşmana verdiğini söyledi. Mehmet Uzun

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • mesut  (09.08.2016 21:34:43)

  Darbe sadece Ak partiye yapılmadı millete ve devlete yapıldı.Bu ziyaretler resmen yakalaık hal.Madem ziyaret edeceksiniz anlamlı olsun diye diğer partilerede yapılmalı.Sonra bunların hiç biri ne 15 Temmuz öncesi nede 17 Aralık öncesi FETÖYE tek söz etmekten korkan insanlar.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit