• resmi ilanlar

YENİ SANAYİ SİTESİ İÇİN TOKİ DÜĞMEYE BASTI

2016-08-10 11:00:09

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz yapımı yılan hikayesine dönen Yeni Sanayi Sitesi'nde sona gelindiğini ve TOKİ'nin bu iş için artık düğmeye bastığını söyledi.

Uzun yıllardır Bolu'nun kanayan yarası olan Yeni sanayi Sitesi'nin yapımında son aşamaya gelindi. TOKİ'nin bu inşaatı yapmakta gönüllü olduğunu söyleyen Başkan Yılmaz talep toplama günlerinin tarihini de verdi. Bir buçuk ay gibi bir süre boyunca TOKİ'nin talep toplayacağını söyleyen başkan Yılmaz "Yeni Sanayi Sitesi'nde dükkan sahibi olmak isteyenler için artık bunun son şans ağustosun 15'inde TOKİ talep toplamaya başlıyor. Katılmak isteyenler bu fırsatı kaçırmasın" dedi.

TOKİ, Bolu Belediyesi, BESOB ve Bolu Ticaret ve Sanayi Odası'nın ortak çalışması halinde yürütülen projenin detayları da belli oldu. 600 dönümlük bir arazi üzerinde yapılacak inşaatın tüm sorumluluğu ise TOKİ'nin. Başvuru sayısı kaç olursa o kadar iş yerinin yapılıp teslim edileceğini söyleyen Başkan Yılmaz, "Son başvuru tarihine kadar başvuran ve parasını yatıran herkes bu fırsattan yararlanabilecek. Artık biz insanların peşinden koşmayacağız bu esnafımız için son şans. TOKİ bu işi yapmakta kararlı sayı kaç olursa TOKİ o kadar inşaatı yapıp teslimini yapıp çekilecek. Biz istiyoruz ki kimse mağdur olmasın isteyen herkes bu fırsattan yararlansın" dedi.

 

Talep toplama ise 15 Ağustos günü başlayıp 30 Eylül günü mesai bitiminde son bulacak.Kıvanç Ekşioğlu

YORUMLAR  (Toplam 2 yorum)

 • Süleyman şimşek  (11.08.2016 07:55:15)

  Sayın başkanım internet üzerinden talep formu yapsanız banka hesap numaraları verseniz vatandaş internet üzerinden başvuru yapsa dükkanların metre kare ve fiatlarını yazsanız peşinat ne kadar olacagını ve azami taksitin ne olaca

 • ESNAF  (10.08.2016 18:16:49)

  Yani başkan illaki arabalara dolup direkt cumhurbaşkanlığına gidin diyorsun Türkiye ye hep beraber rezil olalım. bu mu !Besob la geldin olmadı yargıda , Zabıtayla polisle geldin olmadı uyduruk ruhsat verdin geçiştirdin şimdi Toki ile mi deniyorsun? Yüzlerce kişi çıkmak için mahkemeye verdi ve kazandılar onlar nolacak? hakkını aradı diye adamın dükkanını mı kapatacan,Sanayi esnafı olarak sana olmazsa olmazımızı SANAYİNİN AKIBETİNİ sorduk sende proje diye tso da ortasında göl olan bir taslak 3 ay sonrada gölün yerini havuz almış ısmarlama bir proje yi gönderdin sana ne diyelim buyrun deneyin!

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit