• resmi ilanlar

O İSİMLERİ AÇIKLAYACAK MI?

2016-09-28 17:02:00

Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay'ın FETÖ yapılanması ile mücadelesi taktir toplarken “Kimlerin FETÖ'cü olduğunu herkes biliyor” sözü ile bu yapılanmanın içinde olanlara gözdağı verdiği, bildiği isimleri ya kamuoyuna açıklayacağı ya da emniyet güçleri ile paylaşacağı ifade ediliyor.

Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay FETÖ terör örgütü ile ilgili dişe diş mücadelesine devam ediyor. Daha önce demokrasi meydanında yaptığı konuşmasında, tek bir FETÖ’cü kalmayıncaya kadar mücadele edeceğini söyleyen Doğanay, son yaptığı açıklamada da “Bugün İl Başkanı, belediye Başkanı, milletvekilliği yapma zamanı değil; bugün devlet adamı olma zamanı. Bugün devlet adamlığı yapmak zorundayız. Elimize dosyaları alıp birilerini şikayet etmenin peşine düşersek 241 şehidin kanı ve hakkı omuzlarımızda olur. Bir takım oyunların içinde olanlara sesleniyorum. Birilerini şikayet ederken bir ailesi, eşi, çocuğu, annesi, babası olduğunu unutmayın. Kalp ve vicdanla hareket etmeliyiz. O şikâyetten gelecek nesiller bile etkilenecek. Kimse kahramanlığa soyunmasın. Bolu’da herkes, herkesi biliyor. Kimlerin FETÖ’cü olduğunu herkes biliyor. Bu sorumlulukla hareket edilmesi gerekir” demişti.

 

 

Ak Parti içinde Doğanay’ın bu terör yapılanması ile kararlı mücadelesi taktir toplarken, önümüzdeki günlerde bu isimleri kamuoyuna açıklayıp açıklamayacağı da merak konusu oldu. Doğanay’ın “Kimlerin FETÖ’cü olduğunu herkes biliyor” sözü ile bu yapılanmanın içinde olanlara gözdağı verdiği ifade edilirken, bildiği isimleri ya kamuoyuna açıklayacağı ya da emniyet güçleri ile paylaşacağı belirtiliyor. 

YORUMLAR  (Toplam 4 yorum)

 • Mehmet DOĞAN  (29.09.2016 15:48:55)

  DÜZELTME DİR. Bir önceki Açıklamada Kullanmıyorum kısmı yanlış yazılmış tır. Sayın Editör ; facebook adresindeki Sabri doğan MALBAT AŞİRATININ lideri sayfasını Ben kullanıyorum. Teşekkür ederim.

 • Mehmet DOĞAN  (29.09.2016 14:30:08)

  Ustadım benim ismim Mehmet DOĞAN dır. Sabri doğan benim babam dır.babam hakkın rahmetine kavuşmuştur. Facebook da sabri doğan MALBAT AŞİRATININ lideri sayfası babama aittir. Babamın vefatından sonra babamın sayfasını ben kullanmıyorum ve sayfa da açıklamam mevcut tur.

 • Mehmet DOĞAN  (29.09.2016 13:30:38)

  EY BOLU Beyın torunları.........(Editör;sayın Sabri Doğan gerçek isminizle yazarsanız iki yorumunuzu da yayınlayacağız.Teşekkürler

 • Mehmet DOĞAN  (28.09.2016 17:29:53)

  KİYMETLİ BAŞKANIM; Bugün 2. KURTULUŞ SAVAŞIDIR. Kendi içimizdeki FETÖ CU ları görmezden GELMEYELİM gelemeyiz gelmemeliyizde. ERCOŞKON medya önünde dahi tereddüt etmeden bu fetö CULARI sahiplendi. FETÖ YA BAĞLI sarot oluşumu ile de hareket edendir ve bu durumda şahsen şahidim. Bu şahıs hakkında savcılık şikayetleri var. Ne olur bu şupli şahıs AKLANINCAYA kadar biz halkın aklıyla medya önünde alay etmesin.Bu şahıs ZEKERİYA ÖZÜ AKPARTİ logosu altında karşılamış bir yerlere mesaj göndermiştir. Bu şahıs sarot oluşumunu korumaktadır, SAROTUN yöneticisi fetocu Haydar yerdelen Moldova ya Kaçmıştır

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit