• resmi ilanlar

YAYLA EVLERİ İÇİN TERÖRİST UYARISI!

2016-12-04 11:00:12

Bolu Tabaklar Mahallesi Muhtarlığı önemli bir duyuruya imza attı. Özellikle FETÖ/PDY yapılanmasında görev alan terör örgütü mensuplarının yayla evlerinde saklandığı ihtimaline karşılık, yayla evlerine dikkat çeken Muhtarlık kış aylarında boş kalan yayla evlerinin terör örgütü mensuplarınca kullanılabileceği ihtimaline karşı evlerde gıda, yiyecek, tüp gibi eşyaların bırakılmamasını istedi.

Özel Haber: Hakan AYDIN

Bolu Tabaklar Mahallesi Muhtarlığı bir duyuruda bulunarak, yayla evleri konusundan uyarıda bulundu. Mahallenin her yerine asılan duyurularda, kış aylarında boş kalan yayla evlerinde yiyecek ve tüp gibi şeylerin bulundurulmaması gerektiğinin altı çizildi. . Özellikle FETÖ/PDY yapılanmasında görev alan terör örgütü mensuplarının yayla evlerinde saklandığı ihtimaline dikkat çekilerek, yayla evlerinde kullanılabilecek türden eşya bırakılmaması istendi.

Tabaklar Mahallesi Muhtarlığı duyuruda şu ifadelere yer verdi:

“İlimiz halkının önemli geçim kaynaklarından olan hayvancılık faaliyetlerinin gerçekleştirildiği yaylalarda bulunan yayla evlerinin geçmişten beri özellikle kırsal kesimde yaşayan vatandaşlarımız tarafından bahar ve yaz aylarında geçici barınma amacına yönelik olarak yoğun olarak kullanıldığı bilinmektedir.

 

Koş ayları boyunca boş kalan yayla evlerinin terör örgütü mensupları ve aranan şahıslarca kullanılabileceği değerlendirildiğinden, bu evleri kullanan vatandaşlarımızın yaylalardan dönüş zamanında yayla evlerinde hiçbir gıda, yiyecek maddesi, tüp gibi değişik amaçlar için kullanılabilecek türden eşyaların bırakılmaması, bunun için gerekli önlemlerin alınması önemle rica olunur. Vatanımızı korumak hepimizin görevidir,  hainlere en ufak malzememiz haram olsun”

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit