• resmi ilanlar

MAHMUT ALAN'DAN KORKUNÇ İDDİA

2016-12-12 11:00:10

BBP eski İl Başkanı Mahmut Alan Bolu'da sanılandan daha fazla PKK sempatizanı olduğunu ve bu isimlerin her geçen gün maddi olarak güçlendiğini iddia etti. Alan bir hafiye gibi çalışarak Bolu'da PKK sempatizanı olan isimleri özellikle sosyal medya üzerinden tespit ederek gerekli mercilere de bildiriyor.

İstanbul’daki hain saldırının ardından gözler yine Bolu’da ki PKK sempatizanlarına çevrildi. Bolu’da binin üzerinde PKK sempatizanı olduğunu ve bunların her an militan olmaya hazır olduğunu iddia eden Mahmut Alan, PKK sempatizanlarının her geçen gün Bolu’da güçlendiğini söyledi.

BU HAİNLER BOLU’DA ZENGİN OLUYOR…

Mahmut Alan, “Bolu gibi bir şehirde PKK’lılar iş adamı yapılırsa, valinin, belediye başkanının yanında poz verirse, vekillerle kol kola resim paylaşırsa, ellerinde ve işyerlerinde Türk Bayrağı var diye onlar masum, vatanseverler faşist olursa, cadde de 12 yaşındaki çocuklara ot bonzai sattırırsa, sosyal medyadan devlete millete meydan okuyup HDPKK paylaşımları yaparsa, düzenledikleri yürüyüşlere siyasi partiler destek verirse İstanbul’da da patlar Bolu’da da patlar.

Bu adamlar biz açık açık PKK’lıyız dedikleri halde, sosyal medyada açık açık PKK’yı övdükleri halde Bolu halkı bunlara inşaat yapsın diye arsasını veriyor, dükkanlarından alışveriş yapıyor. Bana delil lazım diyorlar. Delil için sosyal medya hesaplarını kontrol etsinler yeter. Ben bunları çoğu kez kendi sayfamdan da paylaştım. Bunlar Bolu’dan kazandığı paralarla lüks otomobillere ciplere biniyorlar” dedi.

RESMEN ÜNİVERSİTEYİ MESKEN TUTMUŞLAR…

Alan üniversitede yüzlerce PKK sempatizanı tespit ettiğini söyleyerek, “Bu hainler üniversitemizi de resmen mesken tutmuşlar. Geçtiğimiz aylarda Bolu’da 2 tane canlı bomba öldürüldü. Bunlara yardım ve yataklık edenlerin mahkemesi olduğu gün utanmadan oraya gelmişler. Benden başka tepki gösteren olmadı. Yüzlerce üniversitemizde öğrenci olan hain tespit ettim. Bunlar açık açık sosyal medya hesaplarından PKK propagandası yapıyorlar. Üniversitede daha düne kadar PKK paçavrası açıp, öldürülen hain PKK militanlarının resimlerini şehit diye taşıyorlardı. Bunlar bu cesareti nereden buluyor. Bolu halkının vicdanına bırakıyorum” şeklinde konuştu.

YILLARDIR BU ŞEREFSİZLERLE MÜCADELE EDİYORUM…

Bolu’yu hainlerden temizlemek için yıllardır mücadele ettiğini ifade eden Alan, “Ben ülkemi, devletimi, milletimi çok seviyorum. Özellikle Bolu’muz Türkiye’nin en nezih kentlerinden biridir. Ama bu şerefsizler son yıllarda Bolu’da oldukça artmaya başladı. Bunların güler yüzüne tatlı diline inanmayın. Bunlar hain ve PKK militanı olmaya hazırlar. Çok açık ve net söylüyorum. Bunlarla mücadele etmezsek Bolu’da kök salacaklar. Ben kendi çapımda mücadelemi sürdürüyorum. Bolu halkı beni bu mücadelemde yalnız bırakmasın” dedi.

 

 

 

YORUMLAR  (Toplam 5 yorum)

 • TOPOGRAF  (25.03.2017 11:58:19)

  Mahmut ALAN Beyefendi. İnşaat işlerimi yapıyorsunuz siz. Hani; "bunları gönderebilirsem meydan bana kalır" gibi bir düşünceniz mi var yoksa? Ancak bu kadar çamurla olmaz. Biraz daha "hamasi" şeyler yapmanız-yazmanız lazım. Resminiz de de bayağı yakışıklı çıkmışsınız ha!

 • Murat  (13.12.2016 17:20:28)

  Misafir isimli arkadaş ben boluda çok mücadele ettim o şerefsizlerle ama benim ne yanımda nede arkamda duran olmadı neredeyse bide vatan haini ilan ediliyordum

 • abdullah  (13.12.2016 15:04:59)

  Mahmut Bey çok haklı..inşaatlarda çalışanlar ve öğrenciler arasında pkk sempatizanı çok fazla... Misafir isimle yazan arkadaş yanlış yerlerde dolanmış durmuş anlaşılan...Bizimle Bolulularla karşılaşamamış üzüldük!.. Bolulular 15 Temmuz ve 21 Temmuzda Belediye meydanı ve Valilik önünde idi ...arkadaş paradan bahsettiğine göre bankamatik kuyruğundan bir şey görememiş çok yazık.. Bolu Çanakkale ve Kurtuluş savaşında nüfus oranına göre en fazla şehit veren 2. ildir. Bolulular pkk ve diğer hainlere karşı teyakkuz halindedir ..Biline!...

 • Misafir  (12.12.2016 18:12:22)

  Mahmut bey bu konuşmalarında sonuna kadar haklı kim bir bolulu çıkıp bu kişinin arkasında durur zannetmiyorum bolulular gelsin parada nasıl gelsin onun peşindeler, ben 15 yıldır Boluda hiç bir bolulu görmedim boluyu savunan

 • bolulu  (12.12.2016 11:52:54)

  bolunun kahramanı Mahmut Başkan. Adam haklı

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit