• resmi ilanlar

Acının rengi olmaz!

2016-12-16 10:00:07

İstanbul'da yaşanan terör saldırısı sonrası Bolu'da bulunan taraftar grupları harekete geçerek dev bir yürüyüş organize etti. Yaşanan olaylarda sürekli karşı karşıya gelen Emniyet ve taraftar gurupları, yaşanan acı da birleşti. Yaklaşık 250 kişilik taraftar grubu terörü lanetledi.

Bolulu Yarenler Taraftarlar Derneği, Cadde 14 Taraftar gurubu, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor taraftar grupları teröre lanet yürüyüşünde bir araya geldiler.  Kardelen Meydanı’nda toplanan 250 kişilik grup, dev Türk Bayrağı açarak İzzet Baysal Caddesi’nden Demokrasi Meydanı’na kadar terörü lanetleyen sloganlar atarak yürüdü. Demokrasi Meydanı’na kadar sloganlar atarak gelen taraftar burada şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nı okudu. Taraftarlar son olarak şehitlerimiz için Fatiha okudu.

250 kişilik grup Karakola gitmek için kendi aralarında fikir alış verişinde bulunduğu sırada taraftara seslenen Bolu İl Emniyet Müdür Yardımcısı İbrahim İzci, kısa bir konuşma yaptı.İzci, “İyi ki varsınız. Sizlerin manevi gücünü, maddi gücünü arkamızda hissettikçe bizim sırtımız yere gelmez. Edeceğiniz her dua, o kurşunun yolunu değiştirir. Dualarınızı bizden eksik etmeyin. Tüm varlığınızla bizim arkamızda olun. Yeter ki yanımızda olun.Biz, hainlerin hepsinden hesap sorarız. Gözünüz arkada kalmasın. Buraya gelen iki tane p.. nasıl defettiysek, aynı şekilde hepsini yerin altına sokacağız. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Duyarlılığınızdan dolayı. Az, öz. Çok hiç önemli değil bizim için. Önemli olan yüreğinizin yüksekliği, yüceliğidir. Hepinizden Allah razı olsun” dedi. 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit