• resmi ilanlar

GÖYNÜK BELEDİYESİNİ AYAKTA ALKIŞLIYORUZ

2017-01-11 11:00:02

Kötü hava koşulları nedeniyle zor durumda olan sokak hayvanlarına Göynük Belediyesi sahip çıktı. Belediye veterinerlik biriminin özel çalışması sonucu sokak hayvanlarının açlık sorunu yaşamaması sağlandı.

Belirli aralıklarla sokak hayvanları için Göynük Belediyesince hazırlanan beslenme alanlarına ve sokak hayvanlarının en yoğun olduğu noktalara bırakılan yiyecekler ile sokak hayvanlarının açlık çekmesi önleniyor. Durumu sağlıksız görünen sokak hayvanlarına müdahale eden Göynük Belediyesi veterinerlik hizmetleri biriminin elemanları hasta hayvanları da tedavi ediyor.  Belediyenin sokak hayvanlarının kış mevsimini rahat bir şekilde geçirmeleri için hayata geçirdiği bu proje, yaz aylarında olduğu gibi soğuk kış mevsimi süresince de devam edecek.  

 

Konuya ilişkin olarak açıklamalarda bulunan Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, “İlçemizde bulunan sokak hayvanlarının refahı için başlattığımız proje ile onların da birer can taşıdığının bilinciyle hareket ediyoruz. Görev alan personele teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Birleşik Medya Ajans (BMA)

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit