• resmi ilanlar

Protokol fabrikaları ziyaret etti

2017-03-15 11:00:05

Bolu Valisi Aydın Baruş, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş ile birlikte Milli İstihdam Seferberliği kapsamında Bolu'da yer alan bazı fabrikaları ziyaret ettiler.

Bolu Valisi Aydın Baruş, Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı Çalışma Hayatında Millî İstihdam Seferberliği kapsamında Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü İsmail Yalçın ve Bolu Organize Sanayi Müdürü İsmail Gülen ile birlikte ilimizde faaliyet gösteren Bolu Çimento AŞ, Apriva Tekstil AŞ, Çetinkaya İlaç AŞ ve Başoğlu Kablo fabrikaları ile önümüzdeki günlerde açılışı yapılacak olan Hampton By Hilton otelini ziyaret ettiler.

Vali Baruş ve beraberindeki heyet, bu ziyaretlerinde Bolu Çimento AŞ Genel Müdürü Yıldıray Yıldız, Apriva Tekstil AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akdağ, Çetinkaya İlaç A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Çetinkaya, Başoğlu Kablo Yöneticisi Tolga Başoğlu ve önümüzdeki günlerde açılacak olan Hampton By Hilton işletmecisi Necip Çarıkçı ile bir araya gelerek görüştüler. Ziyaretlerde fabrikaları gezerek üretimleri, istihdamları, ihracatları ve üretim koşulları ile ilgili yönetici ve çalışanlardan bilgiler alan Vali Baruş, Başkan Yılmaz ve TSO Başkanı Ateş,   ilimizin ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayan işletme sahiplerine teşekkür ederek her zaman sanayicilerimizin yanlarında olacaklarını ifade ettiler.

 

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit