• resmi ilanlar

Fizik Tedavi Hekimleri Narven'i Ziyaret Etti

2017-04-10 11:00:00

A.İ.B.Ü Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'de görev yapan uzman hekimler aileleriyle birlikte Narven'i ziyaret etti.

Haber: BMA

AİBÜ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nde görevli uzman hekimler, hafta sonlarını aileleriyle birlikte Narven Termal Kasaba’da geçirdi. Güne kahvaltı ile başlayan hekimler ve aileleri Narven’i gezerek yetkililerden bilgi aldı.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Gönül Canpolat, Narven’in  Bolu için büyük bir kazanç olduğunu belirterek şunları söyledi: “Ormanın ve doğal ortamın termal ile birleştiği böyle bir oluşum hem Bolu hem Türkiye hem de Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezimiz için ciddi bir kazanım sağlayacak. Hastalarımız için kaplıca temasında böyle bir yer olması onların tedavilerine ciddi anlamda olumlu yansıyacak ve başarı sağlayacak.”

Narven’in fiziki ve mimari olarak çok iyi bir tesis olduğuna değinen Prof. Canpolat, “Burada her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Termal havuzların sıcaklığı amaca uygun ve gayet iyi. Bunun yanı sıra Narven’in ormanın içinde olması klimaterapi olarak tanımladığımız iklim tedavisine de olanak sağlıyor” dedi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit