• resmi ilanlar

"150 MİLYON TL'LİK YATIRIM 16 NİSAN'IN SONUCUNU BİZE MÜJDELİYOR"

2017-04-10 11:00:03

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Karacasu'da temelleri atılan turizm yatırım projesine dair açıklamasında, "Bolu'nun geleceğini doğrudan etkileyecek bir yatırımın temellerini attık. Bolu'nun en büyük yatırım miktarına sahip olacak bu proje aslında 16 Nisan'da sandıklardan istiklalin, istikbalin ve istikrarın çıkacağını bize müjdeliyor. Çünkü yatırım güven ister, istikrar ister. Bolu'ya bereketli olmasını diliyorum" dedi.

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, referandum öncesi Bolu turizmi ve ekonomisine moral veren yatırım olarak dikkat çeken, Termal Welness SPA Otel'in temel atma töreni sonrası açıklamalarda bulundu. Bolululara yaptığı açılış davetinde, "Artık söz değil, icraat zamanı" diyen Ercoşkun, temel atma töreni sonrası yatırıma dair değerlendirmelerinde şunları söyledi:  "Gençliğim Karacasu'da geçti. Hamam Çayırı'nda az top oynamadık. 90'lı yıllardan itibaren buraya yatırım yapılacağını hep söyledik. Son dönemde yapılan ihalelerin çeşitli bürokratik nedenlerden dolayı sonuçsuz kaldığını da biliyoruz. Bu yatırımı kazandırmak önemli. Bu koltuklar, bu yöneticiler değişir ama kalıcı olan Bolu'dur ve kalıcı olan geleceğe dair ümitleridir. Karacasu cennetten bir köşe. Bu cennet köşelerden en müstesna yerlerden biri de Karacasu. Şehre yakınlığını, termal tesislerin varlığını, ormanlarla çevrili olduğunu düşündüğümüz zaman Bolu'nun geleceğini doğrudan etkileyecek bir yatırımın temelini attık. Sayın Bakanımızın katılımıyla, herkesin yüzünde müthiş ve güzel ifadeler vardı.

"150 MİLYON TL'LİK RAKAMLA BOLU'NUN EN BÜYÜK YATIRIMI"

Çok önemli bir süreci 16 Nisan'da yaşayacağız. Nasıl 16 Nisan Türkiye için bir dönüm noktasıysa, Karacasu ve Bolu'nun turizm kaderi için de önemli bir dönüm noktası. Çünkü 150 milyon liralık yatırım bedeli olan ve Bolu'nun en büyük yatırımına sahip olacak bu yatırım aslında 16 Nisan'da istiklalin, istikbalin ve istikrarın çıkacağını bize müjdeliyor. Çünkü biliyoruz ki, yatırım güven ister, istikrar ister. Geleceğe dair bir garanti ister. Bu yatırım geleceğin temellerinin atıldığını bizlere göstermektedir. Karacasu ve Bolu'ya bereketli olmasını diliyorum."

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit