• resmi ilanlar

EVCİL; “MUHALİFLERİNİN İTTİFAKI GÖZ DOLDURMAKTADIR”

2017-04-10 11:00:04

MHP Bolu İl Başkanı Adem Evcil, “Sayın Genel Başkanımız dokuz ışık doktrininden esinlenerek yapmış olduğu 9 mitingde Elazığ'dan Sakarya'ya, Bursa'dan Antalya'ya MHP düğün salonlarından değil meydanlardan evet demiştir” dedi. Evcil ayrıca, “İlimiz son günlerde hayır turizminin gözde yerlerinden biri haline gelmiştir. Mitinglerde konferanslarda Bolulu vatandaşlarımızdan çok, çevre illerden misafirler olması gözlerden kaçmamaktadır” diye konuştu.

MHP İl Başkanı Adem Evcil, “Bolulu vatandaşlarımız kararını çoktan vermiş ‘evet’te birleşmiştir. Referanduma sayılı günler kala var gücümüzle ‘evet’i anlatmaya devam edeceğiz. Alan çalışmalarında gördüğümüz manzara takdire şayandır. Köylüsünden esnafına, doktorundan savcısına, öğretmeninden mühendisine her kesimden vatandaşımız halkoylamasının bilincinde, neye evet neye hayır diyeceğini bilmektedir” dedi.

 

“İTTİFAK GÖZ DOLDURMAKTADIR”

Evcil, “İlimiz, son günlerde hayır turizminin gözde yerlerinden biri haline gelmiştir. CHP, Vatan Partisi, ADD, TKP ve sözde MHP muhaliflerinin ittifakı göz doldurmaktadır. Mitinglerde ve konferanslarda Bolulu vatandaşlarımızdan çok, çevre illerden misafirler olması gözlerden kaçmamaktadır” ifadelerini kullandı.

“DEVLET BEY EVET DİYORSA”

 

“Vatandaşımız kararını çoktan vermiştir. Cumhuriyetinden güç alan, beka sorunu olmayan, güçlü yarınlar için evet demektedir. Çalışmalarımızda en çok duyduğumuz söz ise ‘Devlet Bey Evet diyorsa vardır bir bildiği Devlet için evet’ dir. Sayın Genel Başkanımız dokuz ışık doktrininden esinlenerek yapmış olduğu 9 mitingde Elazığ’dan Sakarya’ya, Bursa’dan Antalya’ya MHP düğün salonlarından değil meydanlardan evet demiştir. MHP tüm teşkilatları ile liderinin emrinde evet diyecektir buna kimsenin şüphesi olmasın”

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit