• resmi ilanlar

Park isteğini Belediye Başkanı'na mektup yazarak iletti

2017-05-24 11:00:07

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, kaleme aldığı mektupla mahallesi için büyük bir park yapılması talebinde bulunan ilköğretim öğrencisi Yağmur Yüksel ile babasını kabul etti.

Bolu’da, 50. Yıl İlköğretim Okulu’nda okuyan 2F sınıfı öğrencisi Yağmur Yüksel, öğretmenin verdiği ödev dolayısıyla Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz için bir mektup kalem aldı. Mektubunda Beşkavaklar Mahallesinde ikamet ettiğini, mahalledeki mevcut parkların evlerine uzak olduğunu belirten minik Yağmur, Başkan Yılmaz’dan mahallesi için yetişkinlerin yürüyüş yapabileceği, çocukların da bisiklete binerek oyunlar oynayabileceği büyük bir park yapılmasını talep etti.

Yağmur, kaleme aldığı duygusal mektubunu ise babasıyla birlikte ziyarette bulunduğu Başkan Yılmaz’a bizzat kendisi teslim etti. Duygu dolu anların yaşandığı ziyarette mektubu teslim alan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’da başkanlık makamında ağırladığı Yağmur ve babası ile sohbet ederek, ilköğretim öğrencisine ziyaret sonunda masal kitabı ile satranç takımı armağan etti. 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit