• resmi ilanlar

“TÜRKİYE ZOR GÜNLERDEN GEÇİYOR”

2017-05-24 11:00:10

Ak Parti teşkilatları 16 Nisan Referandum'unun ardından sivil toplum örgütlerine ziyaretlerine devam ediyor. Memur Sen'e özellikle 15 Temmuz Darbe girişimine karşı verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür eden Doğanay, “15 Temmuz gecesi ve sonrasında yaşanan süreci de birlikte yaşadık. Omuz omuza idik. Türkiye zor günlerden geçiyor. Bu zor günlerden geçerken de bir takım sıkıntılar yaşıyoruz ve yaşamaya da devam edeceğiz” dedi.

Haber: Sefa Günay

AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel ve AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan AK Parti Heyeti; Memur Sen Bolu İl Temsilciliğini ziyaret ederek,  Başkan Ahmet Koçak ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldiler.

Ziyaret için teşekkür eden Memur Sen İl Temsilcisi Ahmet Koçak yaptığı konuşmada, “15 Temmuz gibi karanlık bir gecenin ardından 16 Nisan gibi bir zafere bizleri ulaştıran Rabbimize hamd ediyoruz. Bu zaferde emeği olan, katkısı olan herkese teşekkür ediyoruz. Bu sonuçta bir devletin, bir milletin geleceğinden ziyade; insanlığın, bir Ümmetin geleceğiydi. Bunu beraber başardık. Bizler Memur Sen olarak; bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da doğru olan, haklı olan her konuda destek olmaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın iradesiyle bu zor süreçte tecelli eden gerçeğe, inşallah katkımız devam edecek. Önemli olan bundan sonraki süreç. Biz inanıyoruz ki 2019'da 16 Nisan'da atılan zafer fişeği taçlanacak" dedi.

Memur Sen'in gerek duruş ve gerekse de fikir dünyası olarak aynı yolculukta beraber yol arkadaşlığı yapılan bir yapı olduğunu belirten AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ise, “Referandum öncesi sizlere gelerek destek istemeye geldiğimiz gibi referandum sonrası da teşekkür ziyaretleri yapıyoruz. AK Parti Ailesi olarak da bu ziyaretleri önemsiyoruz. Çünkü her zaman dediğim gibi biz; seçimden seçime halkımızın yanına giden bir siyasi anlayış hiç bir zaman olmadık. Memur Sen ise bizim için farklı bir yapı. Gerek fikir dünyası olarak, gerek duruşu itibariyle aynı yolculuğu birlikte yaptığımız bir yapı olarak görüyorum. 15 Temmuz gecesi ve sonrasında yaşanan süreci de birlikte yaşadık. Omuz omuza idik. Türkiye zor günlerden geçiyor. Bu zor günlerden geçerken de bir takım sıkıntılar yaşıyoruz ve yaşamaya da devam edeceğiz. Geçtiğimiz hafta sonu büyük bir özlemin sona erdiği kongremizi gerçekleştirdik ve liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yeniden Genel Başkanımız oldu. Bizler şimdi daha da güçlendik. Türkiye'yi aydınlık günler bekliyor" ifadelerini kullandı.

 

 

 

YORUMLAR  (Toplam 5 yorum)

 • kültür  (26.05.2017 09:23:16)

  15 yıldır ülkeyi tek başına yöneten ve ülkeyi ZOR GÜNLER geçirmek zorunda bırakan CHP yi kınıyorum. İnşallah tek başınıza iktidara gelirsiniz de bizi bu dertlerden kurtarırsınız.!?!?

 • karalok  (25.05.2017 18:05:20)

  İnşallah tek başınıza iktidar olursanız ülke rahata kavuşur.

 • Dursun YILMAZ  (25.05.2017 11:02:46)

  15 Temmuza,30 yıl sonra yalan söyleyen tarih kitabını okuyanlar ne diyecek acaba?

 • GOCABOLULU  (25.05.2017 10:18:12)

  Memleketi bu zor günlere kim soktu diye adama sorarlar BAŞKAN! Atatürk ve asker düşmanlığını din takiyesi ile yaparak bunu ön görememeniz normal karşılanmalı. Tayyip Erdoğan büyük kurtarıcı haline geldi ve ne yazık ki ondan başka da çalışan yok. Hepiniz onun nemasını yemektesiniz. Ne diyeyim, basiretsizlikle devleti soktuğunuz bu bataklıktan çıkarmayı başarırsınız umarım...

 • Dursun YILMAZ  (24.05.2017 19:07:24)

  30 Yıl sonra yalan söyleyen Tarih kitabına 15 Temmuz ne diye geçecek,çok merak ediyorum.Gerçi o zamana kadar çok yaşlanacağız.Ömrü olupta kitabı okuyanlar kesinlikle vay anasına diyecekler.Tabi ki gerçekler yazılabilirse.Görüntülenen tarih ile yaşanan tarih hiç bir zaman birbirini tutmaz.Tarih bilgisi olanlar bunu çok daha iyi bilir.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit