• resmi ilanlar

KANSER HASTALARI İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

2017-06-14 11:00:05

Bolu Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, hasta ve yakınlarını iftar sofrasında buluşturdu. Kanser hastaları ve yakınları, iftar öncesi ortak sorunlarını paylaşıp dayanışma örneği gösterirken, ezanının okunmasıyla da birlikte oruç açma mutluluğunu yaşadılar.

Bolu Belediyesi Ramazan ayında her gün aşevinde binlerce kişiyi iftarda ağırlamasının yanı sıra hastalara ve engellilere de yardım eli uzatıyor. Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Bolu’daki lösemiler ve diğer kanser hastaları ile hasta yakınlarını geçtiğimiz günlerde Kuruçay Mahallesi’nde bir hasta yakının evinde gerçekleşen iftar yemeğinde bir araya getirdi.

 

 

Hasta yakını Kibariye Aytar’ın evinde düzenlenen iftarda; hasta ve yakınları iftar öncesi ortak sorunlarını paylaşıp dayanışma örneği gösterirken, ezanının okunmasıyla da birlikte oruç açma mutluluğunu yaşadılar. Ramazan ayının ilerleyen günlerinde Bolu’daki diğer engelli aileleri de Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yetkililerince ziyaret edilerek, yalnız bırakılmayacak. 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit