• resmi ilanlar

BOLUSPOR'DA ÜÇ İMZA BİRDEN

2017-07-04 10:00:05

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Boluspor 3 oyuncu ile sözleşme imzaladı. Kırmızı beyazlılar geçtiğimiz yıl Giresunspor'dan kadroya katılan Guido Koçer ile 1 yıl, Balıkesirspor'dan orta saha İshak Çakmak ile 2 yıl, Gaziantepspor'dan kaleci Gökhan Değirmenci ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Boluspor’un Karaçayır’da bulunan tesislerinde düzenlenen imza törenine, Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkcı, yönetim kurulu üyeleri, Bolusporlu taraftarlar ve basın mensupları katıldı.

“KALAN 4 TRANSFERİMİZİ DE 1 HAFTA 10 GÜN İÇİNDE RENKLERİMİZE BAĞLAYACAĞIZ”

İmza töreninde konuşan Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkcı şunları dile getirdi: “Bugün yeni sezonda dış transferde 3 futbolcumuzla masaya oturduk. İlk transferimiz Balıkesirspor’dan gelen eski oyuncumuz İshak Çakmak, kendisi ile 2 yıllık mukaveleye imza atacağız. Daha sonra geçen sene aramıza katılan Guido Koçer ile bu sene tekrar beraberiz. Bugünde Gaziantespor’dan kalecimiz Gökhan Değirmenci ile 2 yıllık mukavele imzalayacağız. Bu sene 1 veya 2’inci sırada olma açısından en az 6 yeni transfer konusunda mutabakata varmıştır. 3 futbolcumuzu bugün renklerimize bağlayacağız. Kalan 4 transferimizi de 1 hafta 10 gün içinde renklerimize bağlayacağız. Bu transferler Bolumuza, Bolusporumuza hayırlı uğurlu olsun. Yeni sezon sakatsız geçsin. İnşallah yeni sezona başlarız. Kazanan Boluspor olsun.”

“O SENE BU SENE’ OLACAK İNŞALLAH”

Boluspor’un, Balıkesirspor’dan kadrosuna kattığı İshak Çakmak ise şunları dile getirdi: “Daha öncede oynadığım kulübe tekrar döndüğüm için çok mutluyum. İnşallah Boluspor’u hak ettiği yere çıkarırız. Tekrar söylüyorum. Buraya geldiğim için gerçekten çok mutluyum. Belki biraz klasik olacak ama ben saha dışında konuşmayı sevmem. Buraya ilk geldiğim zamanda onu söyledim. Tek cümle söyleyeceğim, ‘O Sene Bu Sene’ olacak inşallah.”

 “SÜPER LİG YOLUNDA BENİMDE KATKIM OLURSA ÇOK MUTLU OLACAĞIM”

Kırmızı beyazlıların Gaziantespor’dan kadrosuna kattığı kaleci Gökhan Değirmenci ise hedefleri olan bir camiaya geldiğini sözlerine ekleyerek şöyle konuştu: “Öncelikle Başkanımıza, yönetim kurulumuza maddi manevi fedakarlıklarda bulundukları için bu transferde teşekkür ediyorum. Daha sonra Fuat hocamıza, kaleci hocamız Levent hocaya beni çok istediklerini güzel bir şekilde bana aktardıkları için onlara da teşekkür etmek istiyorum. Bu sene belli hedefleri olan bir camiaya geldiğimi düşünüyorum. Süper lig yolunda benimde katkım olursa çok mutlu olacağım. Tabi bu belirli bir gurubun veya belirli kişilerin kenetlenmesiyle olmuyor bütün şehrin kenetlenmesi gerekiyor. Yönetimimizin, hocalarımızın, takımımızın, taraftarlarımızın, basının hep birlikte kenetlenirsek, inşallah Boluspor’un bu süper lig hasretini dindirmek istiyoruz. Bizde bunun için elimizden gelen her şeyi sahada yapmak için söz veriyorum. Her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum.”

“SÜPER LİGE ÇIKMAK İSTİYORUZ”

Kırmızı beyazlıları ile tekrar anlaşan Guido Koçer ise şunları dile getirdi: “Takıma 6 ay önce katıldım. Tekrar burada oynayacağım içinde çok mutluyum. Giresun’dan sonra burada bana bu şansı verdikleri için öncelikle geçen sene için başkanıma ve hocama teşekkür etmek istiyorum. Geçen sene yapamadık ama bu sene elimizden geleni yapacağız. Tekrar burada olmak güzel. 1 yıllık anlaştım. Konuştuğumuz şeyler yine aynı. Süper lige çıkmak istiyoruz.”

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit