• resmi ilanlar

Şehitlerin Çeşmesi onarıldı

2017-08-06 15:29:22

Bolu'da Ülkü Ocakları İl Başkanlığı'nca yaptırılan, üzerinde şehitlerin fotoğrafları yer alan Şehitler Çeşmesi'nde tadilat yapıldı.

PKK terör örgütüne yönelik yürütülen operasyonlarda geçen yıl şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ziya Sarpkaya, polis memurları Yaşar Doğançay ve Sabri Altınbaş ile üniversite olaylarında çeşitli tarihlerde öldürülen ülkücü gençler Fırat Çakıroğlu, Zeki Bük ve Rahmi Aktaş'ın fotoğraflarının yer aldığı çeşme, Çanakkale Zaferi'nin 101'inci yıldönümünde açılmıştı. Sağlık Mahallesi'ndeki İzzet Baysal Devlet Hastanesi önünde yaptırılan çeşme zaman zaman tahribatlara maruz kaldı.

 

 

Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı tarafından yaptırılan ve zaman zaman kimliği belirsiz kişilerce tahrip edilemeye çalışılan Şehitler Çeşme'mizin tadilatını ve onarımını yapan Milliyetçi Hareket Partisi İl MHP Bolu Merkez İlçe Başkanlığı gerçekleştirdi. Merkez İlçe Başkanı Osman Artuç ve Merkez İlçe Başkanlığı yönetimi çeşmeyi onardıktan sonra yıkayarak, ilk günkü haline getirdiler. Sefa Günay

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit