• resmi ilanlar

İSMAİL ÜZMEZ'DEN BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ'NE ZİYARET

2017-08-08 11:00:03

Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu'nun programına katılmak üzere Düzce İl'ine gelen Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez Bolu orman bölge müdürlüğü'ne ziyaret etti.

Bölge Müdürü Hasan Keskin’in karşıladığı Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez’e Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş ile Doğa Koruma ve Milli Parklar 9. Bölge Müdürü Erdem Karaağaç eşlik etti. Ziyarette Bölge Müdür Yardımcısı, Şube Müdürleri, Bolu ve Aladağ Orman İşletme Müdürleri ile İşletme Müdür Yardımcıları ve İşletme Şefleri hazır bulundu. Bölge Müdürü Hasan Keskin, OrmanGenel Müdürü İsmail Üzmez ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş’ın Bölge Müdürlüğüne yapmış olduğu ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti,

Ziyarette Bölge Müdürü Hasan Keskin tarafından Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez’e Bölge Müdürlüğü 2017 yılı program gerçekleşmeleri ile ormancılık faaliyetleri hakkında bilgi verildi.

Bolu Genel Müdürü İsmail Üzmez ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş Bölge Müdürü Hasan Keskin ile bir süre sohbet etti. Çalışmalarından dolayı Bölge Müdürü Hasan Keskin ve ekibine teşekkür eden Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez başarı ve iyi niyet dileklerinin ardından ziyaretini tamamlayarak Bolu’dan ayrıldı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit