• resmi ilanlar

İZZET BAYSAL DEVLET HASTANESİ LİDER

2017-08-11 11:00:06

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi, Türkiye'de lider hastane olmaya devam ediyor. Bolu'nun öncü hastanelerinden Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı İzzet Baysal Devlet Hastanesi ülkemizin dört bir yanından ziyaretçi kabul ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Denizli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, Çorum Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Karamürsel Devlet Hastanesi yetkilileri, İzzet Baysal Devlet Hastanesindeki HIMSS Uygulamasını gözlemlemek, yenilikleri ve değişimleri yerinde görmek  ve kurumlarında uygulamak için hastaneyi ziyaret ederek incelemelerde bulundular.

 

Tüm ülkede yaptığı yeni ve ilk uygulamalarla dikkat çeken İzzet Baysal Devlet Hastanesi, illerden gelen ziyaretçilere de ışık tutuyor. İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Muhammed Emin Demirkol, “Hastanemiz hayata geçirdiği yeni uygulamalarla pek çok sağlık kuruluşunun rehberi olma yolunda ilerliyor. Diğer sağlık kurumlarına yenilikçi bir yaklaşım ile ışık tutmak bizim için gurur vericidir. Dileğimiz ülkemizin dört bir yanındaki sağlık kuruluşlarımızda da halkımıza fayda sağlayabilecek uygulama ve kolaylıkların yaygınlaşmasıdır. Bunun için de hastane olarak elimizden gelen her türlü yardımı yapmaya hazırız.” dedi.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit