• resmi ilanlar

Polis memurundan samimi itiraf geldi!

2017-11-09 11:00:12

“AHRETİM BİLE TEHLİKEDE, KAHROLUYORUM”

FETO/PDY terör örgütünün Gerede Emniyet Müdürlüğü içindeki yapılanmasına ilişkin açılan davada etkin pişmanlıktan yararlanarak örgüt hakkında bildiklerini anlatan polis memuru S.G.,“Ocağıma ateş düştü. Aldandım, aldatıldım. Şeytana uydum. Her şeyimi kaybettim. Darbe sebebiyle ahiretimin dahi tehlikede olduğunu düşünüyorum ve kahroluyorum. ‘Şevkat tokadı yersin!’, ‘Korkuyor musun?’, ‘Kaçıyor musun?’ gibi sözlerle tahrik ediyor ve ‘devletle barışacağız’ diyerek kandırıyorlardı. Gökte uçtuğunu görüp, bu evliya deseler artık kimsenin peşine takılmam. Allah’ım ve devletim beni affetsin” diye konuştu.

 

Haber: Ebru EYVAZOĞLU

FETO/PDY terör örgütünün Gerede Emniyet Müdürlüğü içindeki yapılanmasına ilişkin açılan davada hepsi tutuklu 5 kişi hakim karşısına çıkarıldı.

“ALDANDIM, ALDATILDIM, ŞEYTANA UYDUM”

Bolu KOM Şubede iken 17-25 Aralık sürecinden sonra Gerede’ye gönderildiğini belirten polis memuru S.G., etkinlik pişmanlık hükümlerinden yararlanmak için bildiği her şeyi anlattı. S.G. ülkücü bir geçmişe sahip iken malum yapının üyeleri tarafından örgütün içine çekildiğini söyleyerek “Aldandım, aldatıldım. Şeytana uydum. Her şeyimi kaybettim” dedi.

“AHİRETİMİN DAHİ TEHLİKEDE OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM VE KAHROLUYORUM”

Tekrar tekrar pişman olduğunu söyleyen evli ve 3 çocuklu S.G., Ankara’dan SEGBİS’le ifade verdi. S.G. ifadesinde, “Malum yapının amacını görmediğim için pişmanım. Malum adamın da isteği gerçek oldu ve ocağıma ateş düştü. Aldandım aldatıldım. Şeytana uydum. Her şeyimi kaybettim. Darbe sebebiyle ahiretimin dahi tehlikede olduğunu düşünüyorum ve kahroluyorum. Malum yapı gerçek amacını perdelemiştir. Bu husus kandırılmanın en büyük belirtisidir” dedi.

‘ŞEVKAT TOKADI YERSİN’ DİYEREK TAHRİK EDİLDİM

Örgüt hakkında bildiği her şeyi Savcılık huzurundaki ifadesinde anlatan S.G., “Çıkmak istedim, çıkamadım. ‘Şevkat tokadı yersin’, ‘korkuyor musun’,‘kaçıyor musun’ gibi sözlerle tahrik ediyor ve devletle barışacağız diyerek kandırıyorlardı. Okullarında okumadım. Evlerinde kalmadım. FETÖ ile kan uyuşmazlığı yaşayan bir siyasi görüş içinde yer aldım. Mersin Ülkü Ocağı Başkanlığı yaptım. Polislik sınavında ülkücü geçmişimden dolayı elendim. Ülkücü abilerimin araya girmesiyle polis olabildim” dedi.

“TABİRİ CAİZSE BENİ KAFALADILAR”

Ülkücü camia içindeyken asi, başkaldıran biri iken örgütün hedefi olduğunu söyleyen S.G., “Ben diğer FETÖ’cüler gibi çekirdekten örgüt üyesi değilim. Beni yapım nedeniyle kullandılar ve kendi aralarında devşirdiler. Batmanda KOM Şubede çalışmaya başladıktan sonra malum yapı bana yakın oldu. Tabiri caizse beni kafaladılar. Hastalık geçirdiğimde benle yakından ilgilendiler ve gönül borcuna neden oldular. Malum yapı içinde en bastan bildiğim her şeyi anlattım” diye konuştu.

“ARTIK KİMSENİN PESİNE TAKILMAM”

Güç şartlarda okuduğunu anlatan S.G., “Okuma yazması olmayan bir anne ve pazarcı bir babanın oğluyum. Devletime hizmet edecekken meslekten ihraç edildim. Hatamın farkındayım. Keşke bir tankın altında kalsaydım da ailemi bu duruma düşürmeseydim. Gökte uçtuğunu görüp bu evliya deseler artık kimsenin pesine takılmam” dedi

“ALLAH’IM VE DEVLETİM BENİ AFFETSİN”

Bylock kullanıcısı olan S.G. son olarak “Devlet anadır, babadır. Affedicidir. Bir yanağına tokat atarken, diğer yanağını okşayıcıdır. Devletimin adaletine sığınıyorum. Vatanımdan başka yurdum yoktur. Allah’ım ve devletim beni affetsin” diye konuştu.

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit