• resmi ilanlar

Öğrenciler 10 Kasım'da tam not aldı

2017-11-10 11:00:08

Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 79'uncu Yıl Dönümünü Anma Programı kapsamında düzenlenen oratoryo katılımcılardan tam not aldı.

Anma programı, Anıtpark’taki çelenk koyma töreninin ardından Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bordo Salonda yapılan program ile devam etti.

Bolu Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan programa, Bolu Valisi Aydın Baruş, Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Metin Eştürk, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman,  Bolu Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hakim Seyfi Han, Bolu İdare Mahkemesi Başkanı Turgut Delal, AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Baro Başkanı Ferit Atalay, İl Jandarma Komutanı Albay Nadir Çelik, İl Emniyet Müdürü Adnan Erdoğan, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri,  öğrenciler, ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan anma programı Bolu Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Cemal Güney günün anlam ve önemini ifade eden konuşması ile devam etti.

Konuşmanın ardından Bolu Güzel Sanatlar Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri tarafından sahnelenen oratoryo sergilendi. Büyük bir titizlikle hazırlanan ve katılımcılardan büyük alkış alan oratoryo, katılımcılara duygu dolu anlar yaşattı.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bordo Salonda düzenlenen Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 79’uncu Yıl Dönümünü Anma Programı Vali Aydın Baruş ve beraberindekilerin öğretmen ve öğrencileri tebrik edip hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından sona erdi.

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit