• resmi ilanlar

ARMİNE 2'NCİ ŞUBESİNİ AÇTI

2017-11-14 11:00:05

Tesettür giyimin öncü markalarından Armine, Bolu'da mağaza sayısını ikiye çıkardı. Kadın giyim markası Armine 45. şubesini Bolu da açarak Bolululara hizmet vermeye başladı.

Haber; Elif Erdoğan 

 

Kadın giyim markası Armine HighWay Outletden sonra Bolu da ikinci şubesini hizmete açtı. İhsaniye mahallesi İsmet Paşa caddesinde düzenlen törene Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz. Ak parti İl başkanı Nurettin Doğanay, Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı Armine müdürlerinden Bilgehan Gülşen, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Biçen protokol ve vatandaşlar katıldı. Açılışta konuşan Armine müdürlerinden Bilgehan Gülşen; “Burada bulundurmak bizleri çok mutlu etti. Burası bizim 45. mağazamız bu mağazayı Bolu da açmak ayriyeten mutlu etti. Bolu’yu memleketimiz olarak görüyoruz. HighWay Outletden sonra Bolu’ya 2. mağazayı açmakta saten Bolu’ya olan güvenimiz olduğundan. Burayı açmakta olanlara çok teşekkür ediyorum. Armine ailesini katılmakla bizleri şereflendirdiniz. Üç tane hanım efendinin bu yatırıma girmeleri bizleri ayriyeten mutlu etti. Hem ülkemizin geleceği adına hem ekonomimiz adına hanımları da böyle ticaret sahasında görmek bizleri ayrıca mutlu ediyor. İnşallah cenabı hak hayırlı bol kazançlar ihsan eder” ifadelerine yer verdi.

“ALLAH KAZANÇLARINI BOL ETSİN”

Açılışta konuşan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz; “Arminanın Bolu da açılmasını sağlayan böyle güzel insanları kutluyorum. Armina sistemin gelip buraya açılışa katkı vermelerinden ötürü onları da kutluyorum. Bolu yakın zamanda dünya kenti olacaktır bundan emin olasınız. Dünya da yaşanabilir kentin ilerde en önemli caddelerinden biri olacak olan İsmet paşa caddesinde böyle bir caddenin açılmış olması Bolu Belediye başkanı olarak da bizler için bir onurdur. Allah açanlara yardı etsin, kazançlarını bol etsin Allah mübarek etsin” dedi.

 

 

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Mehmet  (14.11.2017 23:51:33)

  Memlekete tekstilden başka bir yatırım yok hep cacık tüketim politikasının dibi türbanlı kızlar fabrikalarda akşama kadar çalışsın 1500 tl ye bir başörtüsü Allah için doğrumu bu

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit