• resmi ilanlar

TÜRKİYE 1'İNCİSİ GEREDELİ ŞİMŞEK OLDU

2017-11-28 11:00:02

Gerede Gençlik Merkezi Müdürü ve aynı zamanda Bolu Aladağ Gençlik Kampı Müdürü İlhan Şimşek, Bakanlık tarafından yapılan anket sonucunda Türkiye birincisi seçilerek ödüle layık görüldü.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yaz aylarında düzenlenen gençlik kampları ile ilgili değerlendirme toplantısı İzmir’de yapıldı. Toplantıya Gerede Gençlik Merkezi Müdürü ve aynı zamanda Bolu Aladağ Gençlik Kampı Müdürü İlhan Şimşek katıldı. Türkiye’de kamplara katılan kampçılar tarafından doldurulan kamp müdürleri memnuniyet anketi sonunda Bakanlık tarafından Bolu Aladağ Gençlik Kampı Müdürü olarak Türkiye birinciliğine İlhan Şimşek layık görüldü.

Şimşek’e plaketini Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu takdim etti. Tören sonrası açıklamalarda bulunan İlhan Şimşek, “Başta Sayın Genel Müdürümüz Emre Topoğlu’na, Sayın Daire Başkanımız Sezai Zorba’ya, kampta görev almamı sağlayan İl Müdürüm Sayın Şahin Ertem’e, yardımcım Sayın Mehmet Karakaya’ya, program sorumlularımıza, liderlerimize ve mesai arkadaşlarıma ve oylarıyla birinciliğe taşıyan sevgili kampçılarıma çok teşekkür eder şükranlarımı sunarım” ifadelerine yer verdi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit