• resmi ilanlar

SİLAHLI YARALAMAYA 10 YIL HAPİS

2017-11-28 11:00:10

Bolu'da 6 ay önce çıkan bir mekanda yaşanan tartışma sonucu gerçekleşen silahlı yaralamada İsmail G.'ye 10 yıl hapis cezası verildi. 10 yılı duyan sanık yakınları fenalık geçirdi.

Haber: Ebru EYVAZOĞLU

Bolu’da 6 ay önce İzzet Baysal Mahallesi üzerinde bulunan bir mekanda çıkan tartışma sonrası kurşunlama olayı gerçekleşmişti. Olaydan birkaç gün sonra yeniden karşılaşan Fatih D. ve İsmail G. arasında yeniden çıkan tartışma sonucu Fatih D. silahla omzundan ve kolundan yaralandı.

Bolu Ağır Ceza Mahkemesinde İsmail G. “Tasarlayarak adam öldürme, ruhsatsız silah taşıma” suçlarından hakim karşısına çıktı. İsmail G., suçlamayı kabul etmeyerek daha önce aralarında husumet bulunduğu yönündeki ifadeleri de reddetti. Olay günü tartışmadan sonra kimseyi öldürmeye çalışmadığını söyleyen İsmail G., “Ben ilk defa burada bulunuyorum. Kimseyle husumetim yoktur. Beraatımı talep ediyorum” dedi.

 

Yapılan yargılama sonunda İsmail Gökdemir’in 10 yıl hapis cezası ile cezalandırılmasına karar verildi. 10 yılı duyan sanığın yakınları ise gözyaşlarını tutamadılar. Sanık yakınları arasında bulunan baygınlık geçiren bir kadına sağlık ekipleri müdahale etti. 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit